IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

От любов... българка захрани с €220 000 мним американски "адмирал"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

98
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 9
Със сигурност е бил Адмирал Радьо! :))))))))
отговор Сигнализирай
97
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 16 Не харесвам 3
Нещо много гнило има в цялата галимация. Има вероятност да е изнудвана за парите и сега да не иска да каже истината.По - скоро ми се струва, че е изнудвана.От любов не може да ги даде без дори да е видяла лицето му. Няма как да е толкова инфантилна.След това историята е тропосана с канап. Ако е изнудвана ще продължат.
отговор Сигнализирай
96
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 16 Не харесвам 3
Силно се съмнявам българка да направи това.Обратното ,българка да изцоца 20000 от някой мъж ,това може да е вярно.
отговор Сигнализирай
95
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 26 Не харесвам 3
Мошеникът значи не искал да се показва на камера,а пострадалата също не искала да се знае коя е. Покажете пострадалата от измамата,за да ви се вържем на измислената история.Познавам доста хора с пари,и мога да ви кажа че всеки един от тях ако ви даде и 1000 евро,ще се опита да ви го тури поне по 10 параграфа.А пък лигавите им дъщери докато не ги вземеш от тях с скъпа кола,и носът си няма да покажат,а ако са сериозни,на такива алабаши изобщо няма и да се спрат.Историята е смешно измислена.
отговор Сигнализирай
94
До 101
преди 4 години
Харесвам 16 Не харесвам 4
Ами мисля.Тук 200 000,там 200 000 и накрая чисти парички без данъци,пък може и да обяви фалит.Нали приеха закона за фалита.Богат-беден.Май така ще излезе.А вие си вярвайте на измислената история.
отговор Сигнализирай
93
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 23 Не харесвам 2
Ай стига бе.Не вярвам в тази измислена история.Бизнесмена да дава обяснения-пред ДАНС,пред НАП и където още трябва.
отговор Сигнализирай
92
НАП
преди 4 години
Харесвам 18 Не харесвам 2
Наистина ли мислите ,че фирма от топ 100 ще тръгне да пере 200 хиляди с подобна схема ,че това са пари само за гориво и ток на фирмата за един месец.Ако искат могат да изперат 1 милион само като фиктивно вдигнат разхода на колите с 1л на 100км...
отговор Сигнализирай
91
Роза
преди 4 години
Харесвам 20 Не харесвам 3
Цялата история е много съмнителна.Лично аз не вярвам в нея.Тук има нещо съвсем друго.Може би се касае за пране на незаконни пари или нещо още по-лошо.
отговор Сигнализирай
90
Роко2
преди 4 години
Харесвам 25 Не харесвам 2
Такива са балканските девойки ,като се срещат с местен го цедят до последно,а като се срешнат с некой чужденец стават меценатки
отговор Сигнализирай
89
Ало -Ало
преди 4 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Ало цар киро е обичам та , дай пара .
отговор Сигнализирай
Новини