IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Поклон пред героите! Очакват хиляди на Шипка за 3 март


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

23
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
Цъкат минуси, ония от осмия пол. Идея си нямат от строеви устав :D :DКак да отговори, кат не знае кое е ляво и кое дясно. То и за тва са осмия пол - неориентирани. Не знаят на де да хванат.Ай пак въпрос. Атом отляво - накъде бягаш? Атом отдясно - накъде бягаш? (Това е лесно). Ами сега???Атом отгоре - Накъде бягаш?Жокер: Имаш шансов инструмент.П.С. Ако изобщо знаете какво е шансов инструмент.Аз лично го ползвах да си пържа яйца. Тиган демек.Вие сте.Ах как плачете за гъря, ах ****коууу. хах
отговор Сигнализирай
22
Диана
преди 4 години
Харесвам 3 Не харесвам 15
Сигурна съм, че зад несъобразяването със забраната на тържества на вр.Шипка тази година стои БСП и нейните структури и поддръжници! - ГЕРБ трябва да бъде дискредитиран по всякакъв начин е официалната линия на предизборна борба на БСП! Според мен, там трябва да се пуснат полицаи, които да издават квитанции за глоба на всеки, престъпил забраната - който няма документи, в ареста до уточняване на личността му!...Всеки у нас трябва да уважава държавата и нейните разпореждания!
отговор Сигнализирай
21
СССР
преди 4 години
Харесвам 15 Не харесвам 9
Поклон пред великата Червена Армия, освободила България!!Поклон пред Руските братя освободители и техния водач Владимир Путин!!Амин!
отговор Сигнализирай
20
Нерде
преди 4 години
Харесвам 9 Не харесвам 6
Армия на имперска Русия ,нерде Червена армия!Дувгарю,пак не си бил в час!
отговор Сигнализирай
19
Обективно
преди 4 години
Харесвам 16 Не харесвам 4
До Пинкк От какво сте освободени,бе,какво празнувате и на какво се радвате?Колко пъти да ти го напиша бе, илитерат???Радваме се на 143-та годишнина от Освобождението на България от 500-годишно Османско иго!Има някои, дето още искат да ходят с фес, ама добре, че сте малко!
отговор Сигнализирай
18
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 3 Не харесвам 8
Празника да се удължи 3 дена за да не става навалица и да можем да спазваме дистанция ако се заразам в навалицата мислете му, че и ваксини нямате, безкнижници.
отговор Сигнализирай
17
House M.D.
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 5
Колега Пинкк, аз празнувам подписването на Брест-Литовския мирен договор.
отговор Сигнализирай
16
Пинкк
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 11
От какво сте освободени,бе,какво празнувате и на какво се радвате?
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 9 Не харесвам 10
Днеска пак издънка с мутрата един го навика защо не оправи дупките в едно село до Велинград оня вика ми кмета не ми се е обадил че има дупки смях хаха
отговор Сигнализирай
14
House M.D.
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 5
Честита 103-годишнина от Брест-Литовския мирен договор!!!
отговор Сигнализирай
Новини