IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Слави Трифонов: ГЕРБ много ги боли, защото няма да я има тяхната ЦИК


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

429
?!?
преди 4 години
Харесвам 18 Не харесвам 2
Защо ни е видео наблюдение при задължителен машинно гласуване? Там няма да се броят бюлетини. Какво ще наблюдават как машината разпечатва резултата? Цял ден ще манипулират , а накрая ще е всичко наред.
отговор Сигнализирай
428
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 18 Не харесвам 1
Много време отделяте на ялова овца-сменете приоритетите.
отговор Сигнализирай
427
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 20
Ха, ха герберунгелите са позеленели от злоба.Нещастници!Мачкай, Слави!
отговор Сигнализирай
426
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 12
Хората плюват герб безплатно, възхваляващите го са платени.
отговор Сигнализирай
425
анонимен
преди 4 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
До АнонименДо 423Ну и дурак!-както казват руснаците.Ако Кондьо ви идва там да пее и се кандидатира за президент,за него ли ще гласуваш бе,***?Заради такива като вас сме на този хал.Откъде накъде вие ще определяте кой да управлява тука след като живеете от 30 години там!Прибирайте се,търпете невзгодите тук,тогава и гласувайте.
отговор Сигнализирай
424
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 22 Не харесвам 2
Славчо кажи честно кой от сценаристите ти даде акъл че можеш да кажеш (заповядаш) на българина как трябва и какво да гласува?
отговор Сигнализирай
423
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
От утре и аз започвам да плюя по ГЕРБ , пък дано и мен ме вземат в парламента . С 10000 заплата добре ще си живуркам и ще си плюя по когото ми кажат.
отговор Сигнализирай
422
Следва
преди 4 години
Харесвам 21 Не харесвам 3
Да се забрани със закон за Слаби Трифонов от телевизия седем косми и други подобни КЛОУНИ да имат достъп до управлението на държавата. Едно е да разсмиваш хората, а друго е да носиш отговорност за цяла държава.
отговор Сигнализирай
421
Анонимен БабаВанга
преди 4 години
Харесвам 8 Не харесвам 6
Юли избори ГЕРБ 28Бсп 20Дпс 15Итн 12Патриоти 10Дъеб 5Исмв -10Божков -99ЧЕСТИТО
отговор Сигнализирай
420
Anonimen
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 9
Наполовина държавата е отвоюване от мафията. Остава още малко!!
отговор Сигнализирай
Новини