IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Изтребител "МиГ" е паднал в Черно море край Шабла


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

316
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 12 Не харесвам 11
Да идват истинските самолети, че тия руски таратайки за нищо не стават. България има 20 самолета и всяка година пада по един и то по време на учение. Едно че миговете са калпави, друго че руснаците ни правят сечено. Това е пародия на пародията.
отговор Сигнализирай
315
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 13
Когато даваш на най-големия си враг да ти ремонтира самолетите така става. Пишете го в сметката на русофиллската .. Каракачанов.
отговор Сигнализирай
314
Аре стига!
преди 3 години
Харесвам 25 Не харесвам 4
Стига дрън, дрън. Загубил ориентация, приказки под шипковия храст. Директно си е ударен с "приятелска ракета". То самолет не изчезва от радарите за 1/100 -на от секундата ей така.
отговор Сигнализирай
313
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 17
Паднал е, защото е бил свален дистанционно с натискане на копче от производителя на самолета. Спасибо , братушки!
отговор Сигнализирай
312
ПроСоТо
преди 3 години
Харесвам 9 Не харесвам 9
и последно от мен,защото нещата се разводниха...:-Армията на САЩ притежава НАД 6000 бойни самолета!!..Но "Ф-16" са САМО 700!!!!...При ПРОДАДЕНИ ИЗВЪН Щатите-НАД 3000 бройки!!!...Е,правете си сметка колко "важен" за Щатите е тоя самолет!!!..Ако това нещо-"Ф16" е НАИСТИНА много "ценно" ,нямаше ли да си го запазят за тях ?!...Или от Пентагона са се загрижили евентуалните им противници да имат най-доброто оръжие?!.../Зомби до зомби,така ви дресираха../..А НЕБИВАЛАТА в историята "сделка",която Тикв
отговор Сигнализирай
311
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
Винаги ми е било чудно човешкото възхищение пред машини за убиване и пред самото убиване по време на война, как се представя като нещо позитивно.
отговор Сигнализирай
310
Клюкарка
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Само да ви споделя, че след военните ни в България /то не че са особенно умни/ се разпростаняват някакви слухове за "приятелска атака".
отговор Сигнализирай
309
7
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Май са намесени извънземните ....., похитили са са пилота...... Или се е сблъскал със свръхсекретен невидим Руски стелт-дрон.... наблюдавал невидим учението ....... !?!
отговор Сигнализирай
308
A
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Много интересен случай - жилетката намерена без тяло в нея?
отговор Сигнализирай
307
Петко
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
Язък за човека,щял е скоро да се пенсионира с добра пенсия и да си гледа живота и семейството!
отговор Сигнализирай
Новини