IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Протест срещу мерките пред НС


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

48
До 54
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
Те патриотите сами отиват при Възраждане, защото видяха че ВМРО и другите "патриотични" партии не стават и предадоха българите заради едната мръвка. На изборите три партии заедно (ВМРО, НФСБ, Воля) взеха малко повече от Възраждане, която не беше в коалиция с никого. Ако се явят по отделно ще вземат по един процент най-много. Как въобще има още заблудени, че тези дето като се уредиха на министрески пост и още на първата година забиха нож на коалиционния си партньор са честни и мислят за България.
отговор Сигнализирай
47
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 22 Не харесвам 5
Хората се борят за да я има България!
отговор Сигнализирай
46
Петко
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 5
Като всичко китайско и този вирус се оказа менте. Китайският вирус дори не успя да убие един човек.
отговор Сигнализирай
45
баба мара
преди 3 години
Харесвам 11 Не харесвам 13
и тези няма да влязат в нс залудо се морят
отговор Сигнализирай
44
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 11 Не харесвам 31
Така сте се събрали ,вземете съберете по 5лв и ги дарете на някое ковид болница за да има някаква полза от този протест .
отговор Сигнализирай
43
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 28 Не харесвам 3
Хора осъзнайте се! Не усещате ли, че ни качиха горе на черешата?!
отговор Сигнализирай
42
Мут Лабен
преди 3 години
Харесвам 16 Не харесвам 15
Няма да гласуваме за тези!
отговор Сигнализирай
41
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 35 Не харесвам 7
Имаше евентуален смисъл от мерки, ако бяха за определен период, например два месеца. Не е възможно да налагаш нещо подобно на човешко общество с години и десетилетия! Осъзнайте се!
отговор Сигнализирай
40
Бay
преди 3 години
Харесвам 9 Не харесвам 29
тази лелка от снимката 100% не е ваксинирана и ще е от статистиката на починалите ...
отговор Сигнализирай
39
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 30 Не харесвам 6
Докога с безумните "мерки", които не допринасят нищо здравно, но затова пък са чудесни да сринат икономиката, образованието и социалния живот и да ни върнат в 13ти век? Възможно ли е такова безумие? Още колко време ще съсипваме всичко?
отговор Сигнализирай
Новини