BGONAIR Live

От ГЕРБ поискаха министерски оставки заради трагедията на "Струма"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

1
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 142 Не харесвам 9
E*ахти неадекватните? Искат оставки на министри дето след 2 седмици ще ги няма, за пътища, за които самите гербаджии са отговаряли 12 години?!? Няма ли кой да ги запука с камъни и дървийе?!?
отговор Сигнализирай
Новини