IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Блъсков за "Труд": Чакат да не се изнесем и да ни арестуват!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

115
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 13 Не харесвам 3
Блъсков яко ще го блъскат. Тоя търтей е толкова нагъл че когато и да му смажеш чутурата все си закъснял.
отговор Сигнализирай
114
Дедо инженера
преди 3 години
Харесвам 17 Не харесвам 4
***, ще реве ами!Няма пачки, няма кредити/дължи 5 000 000лв/ от КТБ, няма го неговия бос от Банкя ,абе кофти си е да дълшиш пари. Очаквам Гешев да го обяви за репресиран!
отговор Сигнализирай
113
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 16 Не харесвам 4
След като задкулисието е Радев, какви са сикаджията от Банкя, Пеевски, Доган,ГЕРГОВ?Тоя продажник Блъсков е твърдо срещу българите и в услуга на мафията! Не знам кой чете парцала "Труд ", така че по добре го оставете сам да се удави в собствената злоба.
отговор Сигнализирай
112
130К
преди 3 години
Харесвам 20 Не харесвам 4
Блъсков кога лъжеш - когато нехайно подмяташ дължимата сума от 130 000 лв или когато твърдиш, че всичко е платено?
отговор Сигнализирай
111
българин
преди 3 години
Харесвам 24 Не харесвам 4
Ами , нека те арестуват ! Сума ти години лапаше и лижеше властта , хак да ти е !
отговор Сигнализирай
110
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 21 Не харесвам 4
А за хотел Журналист нещо има ли да каже Блъсков? Или и за там няма фактури? Един доносник, прикрит като журналист да се прави на опозиционер и дисидент, до какво ново дъно е стигнала тази територия!?
отговор Сигнализирай
109
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 10
Извадиха информацията на кого служат повече от половината от ,,промяната '' и Гестапо се задейства веднага .
отговор Сигнализирай
108
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 10
Аре стига защитавали оня древен отмъстител на червени монументи- да си ходи, не става. нищо не направи, освен поредица от скандали.
отговор Сигнализирай
107
българин
преди 3 години
Харесвам 21 Не харесвам 7
Дядка,ако нарушаваш закона,като нищо ще ти сложат прангите.От години си ми дошъл до гуша,с твоите брътвежи.Ти си един нагъл тип.Снощи ти гледах изявите.Наглостта ти мина граници.Не плащал защото вминистерството не знаело как да си иска парите.Ако бях на мястото на обл.у-тел,веднага щях да разпоредя да ти изхвърлят багажа,а не да се чака 1 седмица.Нагъл тип.
отговор Сигнализирай
106
Totko
преди 3 години
Харесвам 23 Не харесвам 8
Клоун!Той не плаща,а и не е "той" ,а е "кой".Вижте колко дължи на НОИ .Така е свикнал Блъсков.Махнаха му 5 млн. кредит от КТБ,нищо не плаща,а и реве!
отговор Сигнализирай
Новини