IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Порошенко поиска помощ, Борисов: Правителството ни е колебливо


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

272
просто Киро
преди 3 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
САЩ е в България, непосредствено преди посещението и на министъра на отбраната на САЩ у нас. Американците са напълно наясно, че БСП няма да подкрепи подобно решение, както в рамките на МС, така и при гласуване в парламента. Преди конференцията на ГЕРБ заверата с нова коалиция е била на косъм да се случи, а самият Бойко Борисов внезапно твърдо взе да говори моментално да даваме оръжие на Украйна в унисон с целите на САЩ.
отговор Сигнализирай
271
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 6
Борисов е изпята песен в политиката, по-добре да се оттегли,като Иван Костов ида чете Винету в някой университет.
отговор Сигнализирай
270
просто Киро
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 5
Ето какво остана скрито зад кулисите на управляващите тези дни, в които неистово, под диктовката на САЩ, България трябва да бъде вкарана във войната срещу Русия. Преди седмица, под диктовката на САЩ е било взето решение състава на управляваща коалиция да бъде променен да бъде изхвърлена БСП, а на нейно място да бъде вкарана ГЕРБ, разкриха за АФЕРА брилянтни високопоставени източници. Целта изпращането на военна техника в Украйна от страна на България, заради която днес вече военна делегация
отговор Сигнализирай
269
аз
преди 3 години
Харесвам 15 Не харесвам 4
разБойко в качеството си на какъв се изказва? Народа два пъти поред му каза че не го иска.........
отговор Сигнализирай
268
нали !
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 9
''При Борисов , бензинЯ 1.20 лева! А за 13г. , дългът на България , ЗАЩО НАРАСТНА НА 38 МИЛИАРДА ????ДПС , герб и шайката да се изкихат по въпроса!
отговор Сигнализирай
267
ББ ченге от ДС
преди 3 години
Харесвам 21 Не харесвам 2
Крайно подъл човек!
отговор Сигнализирай
266
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 25 Не харесвам 2
Киро и Бойко се борят кой да е любимеца на американците. След като смениха Бойко, той сега се мъчи яко пак да им стане първи. Ако това значе да ни вкара във война, това е най-малкото.
отговор Сигнализирай
265
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
Порошенко не е никакъв в Украйна. Обикновен гражданин.
отговор Сигнализирай
264
БАНко
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
АнонимеНко, ПРИ ТОДОР ЖИВКОВ БЕНЗИНА БЕШЕ 0,24 ЛЕВА !!!
отговор Сигнализирай
263
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
До Анонимен 331 Не при борисов, а по света в онзи период
отговор Сигнализирай
Новини