IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Бивш футболист на "Левски" е причинил тежката катастрофа в София


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

90
Лаврентий Берия
преди 3 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
До Хахахаха - много тъжно!
отговор Сигнализирай
89
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
Ред и държавност при Радев.
отговор Сигнализирай
88
Мен
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Хора, това не е Георги Семерджиев - Шопа. (човека на Брендо). Това е Георги Семерджиев бивш футболист на Левски. Нямат нищо общо - съвпадение на фамилиите. Отворете Гегъл и вижте кака изглежда първия и втория. Само глупости пишете.
отговор Сигнализирай
87
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 9 Не харесвам 14
За жалост снощи 2 жертви в София, тази сутрин- още една. Иначе за пpocтака Милен Цветков се пише ежедневно едва ли не. А за тези хора никой не се интересува. Както и за останалите хиляди жертви. Нелепа смърт. Наглото шофиране е привично на доста от младите от крайните бедни квартали, качили се на BMW E60. Този *** не е от тях, вероятно е по-заможен- в общия случай заможните са образовани интелигентни хора с нови коли без нарушения (като махнем мутрите).
отговор Сигнализирай
86
Коко Динев
преди 3 години
Харесвам 15 Не харесвам 0
Отделно от 50-те регистрирани нарушения, този е арестуван за черно тото още през 2010 г. Какво прави на свобода изобщо?
отговор Сигнализирай
85
Ели
преди 3 години
Харесвам 18 Не харесвам 0
Над 50 нарушения и още има книжка?!
отговор Сигнализирай
84
аз
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
До Анонимен132 - припомням - Милен Цветков загина при ГЕРБерастите, от колата на спонсор на ПП ГРОБ
отговор Сигнализирай
83
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 9 Не харесвам 4
На герберастите още дълги години ще им сърбаме попарата.
отговор Сигнализирай
82
АнонимеН
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
ПО МОЕ МНЕНИЕ БИХ КАЗАЛ, ЧЕ БРЕНДО Е СВЪРЗАН СЪС БОЙКО БОРИСОВ ! НО МОЖЕ ДА Е СВЪРЗАН И С ВАСИЛ БОЖКОВ ЧЕРЕПА ЩОТО И ЧЕРЕПА НЕ Е ЦВЕТЕ ЗА МИРИСАНЕ!
отговор Сигнализирай
81
Ани
преди 3 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
до 122, ама глупасти пишете, отворете и прочетето онзи Симирджиев няма нищо общж с този. Жоро Шопа е съвсем друго лице на около 50 г. възраст, тук говорим за млад въж на 35 г. Бъркате ги. Но е факт и двамата са от едно "тесто".
отговор Сигнализирай
Новини