IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Няма да сме без газ, но радиаторите ще са по-студени


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

36
Гига
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
До хи-хи-хиии..... Ама то зелйето не беше ли само убаво да се укръчка у него свинското ?
отговор Сигнализирай
35
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 1 Не харесвам 12
aZ-ът, света ще стане едно по-добро място, когато се изчисти от такива примaти като теб. Всъщност, не ти ли е време вече? Кoмунделите намалявате драстично, което е напълно естествен процес.
отговор Сигнализирай
34
хи-хи-хиии.....
преди 3 години
Харесвам 15 Не харесвам 0
Така е, всички ще ручаме свинско със зеле, но някой ще са само на зелето.............
отговор Сигнализирай
33
На село
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
Нали имало глобално затопляне, що Ви е парно... ? А топлата вода казаха била вредна за кожата, ще карате със студена. А сметките за ТЕЦ щели да са Ви високи, ходете на село, там ТЕЦ няма и няма да Ви искат сметки за парно и топла вода (И без това селата обезлюдяха... та малко да се оживят...) :-(
отговор Сигнализирай
32
SS
преди 3 години
Харесвам 16 Не харесвам 1
А Евроатлантичетата рано или късно ще си платят за предателството си ! И слугите на Сорос ! Бг е малка страна и се знае отлично кой ,кое и какъв е бил !
отговор Сигнализирай
31
SS
преди 3 години
Харесвам 17 Не харесвам 1
Гответе се за тежка и непредсказуема зима !
отговор Сигнализирай
30
Потребителите
преди 3 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
трябва обаче да живеят с мисълта, почти че няма да имаме ппорно, но пък ще плащаме двойно отпреди. Ами спрете го това порноо какъв е смисъла? Или който не си го пуска не плаща като тока и водата. Толкова ли е сложно?
отговор Сигнализирай
29
aZ-ът
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 5
Либераслъка, марш може да викате на някой който ви е подчинен. Или на жените си. На нас по леко с маршовете, да не отваряме пак свинарниците на Белене. Едно време с бащите и дядовците ви ги хранихме сега в вас и децата ви ще ги храним. Нищо старо не е забравено и всичко се помни. Като са ти братя урките отивай се бивш там. А не "другари дайте да дадем" . Вас дето са ви братя урките, колко заплати дадохте по повива на подобието на премиер? Много забравихте студената вечер на Февруари 1945...
отговор Сигнализирай
28
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
До До aZ-ът Да на всяка май муна украинците са и братя. Нормално, те са писали в учебниците си, че всичко на този свят е произлязло от древните укри, дори маймуните. *** си там при братята ти, да видим каква песен ще запееш после... ако оцелееш де.
отговор Сигнализирай
27
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
Да ви светна какво значи това: РАДИАТОРИТЕ ЩЕ СА ХЛАДКИ, ЩЕ МРЪЗНЕТЕ , НО ЩЕ ПЛАЩАТЕ ПАРНО НА ДВОЙНИ ЦЕНИ !!!
отговор Сигнализирай
Новини