BGONAIR Live

Трима от мигрантите, приети във ВМА, са извадени от реанимация

34 мигранти, превозвани с камиона ковчег, оцеляха

Снимка: БГНЕС

Снимка: БГНЕС

Тримата пациенти, приети във ВМА след случая край Локорско, са изведени от реанимация и са настанени в Клиника по спешна токсикология на лечебното заведение, съобщават от лечебното заведение.

34 мигранти, превозвани с камиона ковчег, оцеляха, а 27 от тях бяха хоспитализирани, съобщи NOVA.

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Общество
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата