IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Денков: Областните управители имат държавнически, а не политичски задължения


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

30
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 5
Кметовете, макари подкрепени от партии ги избират хората, а Областните управители се назначават от МС, в случая от служебното правителство, което е на Президента Радев, т.е областните управители са на Радев. А сега се запитайте защо и по чия заповед тея си подадоха оставките за една секунда?
отговор Сигнализирай
29
махайте го,бе
преди 2 години
Харесвам 19 Не харесвам 3
Махайте го,бе този Наведения след като забърка кашата докато беше министър на образованието, вкара джендъризма в училищата, гейовете да обучават децата ви и лесбийки да ви се мазнят от класните стай.Махайте го от екрана на сайта Не разбирате ,ли ,че хората започват все повече да се дразнят от тоя НИКАКЪВЕЦ.Вече започвам да си мисля,че това е един коварен ход на руските специални служби с които искат да ни се подиграват и дразнят.Махайте го защото на пук ще стана плен на Възраждане
отговор Сигнализирай
28
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
Изобщо,смотан фейййй.Що не си в Берковица при хората ,а философстваш?
отговор Сигнализирай
27
Олелее...майкоо...
преди 2 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
ТояЦървул за нищо не става.Вижте го само как се сополяви и мрънка....
отговор Сигнализирай
26
Кънчо
преди 2 години
Харесвам 15 Не харесвам 0
То и вие трябва да имате държавническо мислене и отговорност ама на...посолството катокаже друго и се изпълнява..Престъпници, чужди агенти, продажници. Сега всичките ще си назначат родата на всякакви постове, за да грабят с пълни шепи от софрата.Ме.р.за.вци гнусни. Докога ли тоя народ ще търпи..
отговор Сигнализирай
25
Академично ясно.
преди 2 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
Когато не ставаш за нищо търсиш вината у другите!
отговор Сигнализирай
24
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 14 Не харесвам 2
Ами той даже и Плевнелиев е направо мъж пред това нещо!
отговор Сигнализирай
23
Гацо Бацо Фиуй Ърьь
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Тоя ще надмине дори Плювналиев по мижитуркане . От ПОСОЛСТВОТО само такива чукундури ни пробутват ...........
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Премиер ли ?? На какво е премиер този бе ?? На две крави, пет коня и три синджира роби ?? Че и цял академик бил, малеиййй. Много академик, много нещо в таз държава. То индианци тука вече няма, той обаче бил академик....!
отговор Сигнализирай
21
Ужас
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Дьрт пенсионер и заплата и пенсия влачи , сега търси кусур на областните - на сила ли ще ги карате да работят - не ви искат това е
отговор Сигнализирай
Новини