IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Митрофанова: Няма да вземем огледални мерки, не сме варвари


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

359
A
преди 1 година
Харесвам 0 Не харесвам 0
Аз нали съм българин и като такъв, бих изгонила всички българи от Русия.
отговор Сигнализирай
358
КОЧО
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 0
След 1878 година е нас е имало един генерал на руска служба и с произход мисля Финландия-Каулбарс,който се е държал по същия начин като тая от снимката и е "ял" доста камъни от тогавашните българи/Вж.Строителите на С.Радев/.
отговор Сигнализирай
357
AS
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 0
Убихте нашите освободители и семействата им през 1917 г. това русофилите не го знаят или се правят на ударени. Българина е запазил православието 500 г. тайно се е кръстил и молел. Строяхме Църкви и храмове и дойдохте вие комунисти и се помислихте за по-велики от Господ. Рушите храмове в Украйна с танковете и се смеете на глас, вие сте по-лоши от всички варвари и фашисти взети заедно. Вземете си русофилите и се махайте от България. Ние искаме да живеем в демокрация бедуини такива.
отговор Сигнализирай
356
ТОТЮ
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 0
Тая директно ни нарича варвари.Още едно фактическо основание за изгонването и.
отговор Сигнализирай
355
asd
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 0
Точно вие сте варварите, щото вие затворихте църквата. Аматьори такива.....
отговор Сигнализирай
354
Църквата не е на Рус
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 1
Руската православна църква с решение от 10 ноември 1952 г. , протокол 8 предава всички руски енории, манастири и църкви в България под юрисдискция и владение на Българската православна църква, документите се намират в БПЦ, но не са взети под внимание при изготвянето по-късно на нотариалния акт от нотариуса Иван Дахтеров, което го прави невалиден!
отговор Сигнализирай
353
сабри
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 0
До Ох, ленче, ТЯ Е СТАРА НАЦИСТКА ! ПАРТИЯТА И Е ТАКАВА ! НЕ БИЛИ ВАРВАРИ , МОГА ТА КАЧА 4 ЧАСА КЛИПОВЕ ОТ ТОВА КАК ЖИВЕЯТ В РАШКА ! ТУК СТАРИТЕ КОМУНИСТИ НА МОРЕТО САМО ОХКАТ И АХКАТ ,КОЛКО ХУБАВО БИЛО ! НО НЕ КАЗВАТ ОТ КЪДЕ ИМАТ ПО 100ХЛД $ ЗА АПАРТАМЕНТ !
отговор Сигнализирай
352
Пача
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 0
Божеее, кой го казва . Не били варвари , но убиват и изнасилват невинни деца . В 21 век избиват цивилни , жертвайки много украински и руски животи .
отговор Сигнализирай
351
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 0
първо сте варвари, и второ - какви огледални мерки? няма нито една българска църква в москва, при положение, че ви дадохме религия, език и азбука! и между другото, ние не си държим военните кораби в руската икономическа зона по 2 седмици, щяхте вече да ревете на умряло.
отговор Сигнализирай
350
Ох, ленче,
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 1
Ох, митрофанова, пак се изказваш неподготвена!
отговор Сигнализирай
Новини