IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Протестите на миньори и енергетици продължават, "Тракия" остана блокирана цяла нощ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

379
413
преди 1 година
Харесвам 0 Не харесвам 0
Нилиони минсуи служи, но знаеш, че съм прав! Защо го направи? Кео не ти хареса. Горови!
отговор Сигнализирай
378
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 0 Не харесвам 0
До 404 - И след нея, 20 години печелеше опозицията ... защо ли?
отговор Сигнализирай
377
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 3
До Анонимен 404 - ТЕЦ-ът не е мина и не раборти на загуба, освен ако държавата не го постави, да работи на загуба. Миналата година, за по-малко от филаклната година, плати дългове за 10 години назад, изкупи си квотите за години напред, направи ремонти и остана с 1.5 млрд лева печалба, които Киро взе, за да си пълни дупките (бщджетните, ама може и другите). А това, че тока излиза на 8 стотнки, зщао не го говрим?
отговор Сигнализирай
376
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 2
До Арменчето - даже и да ги вземат отнякъде, какво ще направят? Ще ндуеш инфалцияат в странта, парите ще се топят и до 1 година, ще е пак тотал щета. А и дургото - бъглария Губи 60% от енергийния си капацитет и ще трябва, да се моли я на Ердоган, я на САЩ, за да пращат ток и газ.
отговор Сигнализирай
375
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 2
Ама нали бяха 3 коли с хора?
отговор Сигнализирай
374
Аз
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 6
Откакто сме в ЕС само затварят, закриват, ликвидират! Така ли ще достигнем евро стандартите?
отговор Сигнализирай
373
Пълна
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 8
Подкрепа .С вас е до победа.Оставка на продажното и вредно за България правителство!
отговор Сигнализирай
372
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 8
Това не са енергетици а изнудвачи и мутри... вижте ги само! какви енергетици са това? вСичките отговарят на профила "Мутра", с татуировки, точно както украинските нацисти!
отговор Сигнализирай
371
Арменчето
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 1
Пак лъжат хората,поне 20 000души са заети--ако всичките решат напуснат средно по 2500лв.взимат,от къде държавата ще намери,смятайте 36заплати на човек ---- 1 800 000 000лв.няма от къде да ги вземат,бат ви бойка разписа 2019г.за сектора за затваряне,и угризки за сектора-2021-2022следващите потвърдиха подписа на бойка.що тогава не скочихте??????
отговор Сигнализирай
370
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 5
Преди 40 години в Англия Маргарет Тачър затвори 160 мини защото работеха на загуба.Сега казва че Тачър била най добрия министър- председател на Англия.
отговор Сигнализирай
Новини