IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Изпреварваме Германия и Франция по скъпотия на основни храни


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

98
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 5
Яйца 135 рубли- 30 броя = 3,50 -- Олио Житен клас 76 рубл. 1.51 -- хляб 47 рубл = 0.93ст Брашно 4кг = 36 рубл - 71ст .. и още и още... Може да плюете Русия , ама тука е в пъти по добре. Да не казвам за ток вода и всичко 3500 рубл месец - 70лв. И си ходя по къси *** и фланелка у дома, даже прозореца отварям !!
отговор Сигнализирай
97
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 21 Не харесвам 2
Вие не осъзнавате наглостта на спекулата от Лидл и Кенефланд, те тук имат много малки разходи, заплати ами при тях е 2к евро минималната, гориво и доставка, знаете ли колко струва нов магазин да се направи там? И накрая тук е по-скъпо, мамят жестоко и никой не ги пипа, даже им дават приоритетно терени, кръстовища им строят и т.н. а те трябва да са извън градовете като метро.
отговор Сигнализирай
96
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 0
Премиера да се изкаже нещо?
отговор Сигнализирай
95
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 5
Цените на тези основни храни не са по-евтини в други европейски страни от вчера. Млякото, сиренето и яйцата са малко по-евтини в някои западноеврипейски страни, но не в пъти, а със стотинки или левчета. Само че има и други основни храни и те са по-евтини в България от повечето страни в ЕС. Освен да ядеш, трябва и да живееш някъде, в БГ почти всички имат жилище, а в изброените европейски страни освен да си купуват храна, трябва да си плащат и наема,че една немалка част нямат собствено жилище.
отговор Сигнализирай
94
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 16 Не харесвам 3
Продължаваме Промяната стабилно!
отговор Сигнализирай
93
Случаен минувач
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 2
Точно така е. Сега на 1 октомври бях в Берлин и на Коледа пак ще отида там с Рианеър. В техните Кауфланди и колбасите, и яйцата, и хлябът са малко по-евтини от тука. А в ДМ всички витамини са доста по-евтини. Германия е рай! Ако имам жилище някакво (да не плащам наем), мога да живея с 600 Е на месец. Разбирам ги всички емигранти, защо със зъби и нокти се натискат да стоят там. Единствено градският транспорт е скъп. Но техните заплати са много над нашите.
отговор Сигнализирай
92
Българин
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 3
В някой от тезе държави храната няма данък, алкохола или няма или е на половна от нашия.
отговор Сигнализирай
91
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 21 Не харесвам 3
Туй в Русия крем, който се произвежда в БГ - и е написано, че се произвежда там , струва 4.50 лв = В българия същия крем в аптеката струва 9.80 ! Смятайте, какви ни управлявай, свидиниои депесарскии, американскиии подлогии ! 28 милиарда се плаща на Америка всяка година от българия. За пенсий и 30 % дигане на доходите на българина са нужни 3 милиарда годишно!! Срамота изрудииии мръснии !!
отговор Сигнализирай
90
Важното
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 2
Е да даваме по някоя и друга заплата на покраина!
отговор Сигнализирай
89
Име
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 3
Имах възможност да сравня Бг и Германия, Алкохолите например (вносни) бяха горе долу на същите цени, някои промоции са на едни и същи цени. Но като цяло у нас са малко по ниски. Сега ако искат сензации могат да сравнят цените в някои евтин магазин на запад и скъп у нас и да пишат. Просто при нас заплатите не позволяват огромни цени, може да има пет скъпи магазина, аз ще си го купя в шестия евтино..
отговор Сигнализирай
Новини