IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Минималната работна заплата вече е по-ниска от средната пенсия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

83
Перничнин
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 10
За да взимаш минималната заплата, значи не си кадър и всеки може да го работи. А тогава кой трябва да сравняваме с минималната пенсия, тези с тавана заплата? Така си пишете статии, колкото да има.
отговор Сигнализирай
82
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 2
В публичният сектор е АЕЦ Козлодуй и някои ТЕЦ. Те "не изкарват ли пари"? Същото за работещи в транспорта, в мините и т.н. Как реши, че чистачките в частния сектор изкарват пари, а миньорите и енергетиците не ги изкарват?!
отговор Сигнализирай
81
Браво
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 4
Държавната администрация са около 100 хиляди човека, от които 1/3 са в местната власт и 2/3 в централната власт. Съкращаваш ги на 50% и ликвидираш държавата. В публичния сектор най-много са медиците и учителите. Съкращаваш ги на 50% и ликвидираш окончателно образованието и здравеопазването, а с това и държавата. Съкращаваш на 50% работещите в енергетиката и пак унищожаваш и енергетиката и държавата. Браво, добре си измислил как да унищожиш България.
отговор Сигнализирай
80
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 15 Не харесвам 6
Единствено и само частния сектор изкарва всички пари, за всичко, а там заплатите са все по ниски.
отговор Сигнализирай
79
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 15 Не харесвам 8
Кокор вдига пенсиите и заплатите, но на каква цена, десетки милиарди длгове, с тенденция да станат стотици.
отговор Сигнализирай
78
Разделяй и владей
преди 1 година
Харесвам 15 Не харесвам 3
Работещи срещу пенсионери. Работещи в частния сектор срещу работещите в обществения сектор. Разделени винаги ще сме бедни.
отговор Сигнализирай
77
Спас
преди 1 година
Харесвам 15 Не харесвам 4
Вече 30 години си избирате потомците на ония с навущата дошли от шумата.Тези хора не могат друго освен да слугуват на Кремъл и да крадат.Сега вече ви пробутват и внуците си.Изкупиха всичко в държавата вкл. и медиите и ви хванаха за гушит, ще слугувате цял живот.И онези от запад ги подкрепят и пари им дават.Нищо не инвестират само си гледат интереса за работна ръка,мозъци и контрабандата от която се ханят и те.
отговор Сигнализирай
76
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 14 Не харесвам 5
Суровата истина е, че нито един нормален човек не иска да живее на тази прокълната балканска територия.
отговор Сигнализирай
75
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 21 Не харесвам 4
Трябва да се съкрати държавната администрация и публичният сектор с 50%.
отговор Сигнализирай
74
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 9
Демократите съсипаха България. Факт!
отговор Сигнализирай
Новини