BGONAIR Live

Прогнозите са за добър летен сезон и ръст на туристите у нас


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

29
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Добре, че се разкараха българите от морето ни, само претенции и мрънкане.
отговор Сигнализирай
28
До 1
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
Чудно, в Гърция къде ли си изхвърлят фекалните води.
отговор Сигнализирай
27
До 19
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
В Гърция да не ходят само баровци бре
отговор Сигнализирай
26
морски
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
Много обекти и след 1 юни ще се отворят. Платили са високи наеми печалбарите. Някои ще фалират, разбира се. Куцо и сакато влезе в Туризма. Ще говорим наесен. Живи и здрави!
отговор Сигнализирай
25
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
СУПЕР ПРОГНОЗИ ЛЮБОПИТНО МИЕ ЗАЩО ХОТЕЛИЕРИТЕ ПИЩЯТ ЗА ПОМОЩИ ОТ НАС И КОЛКО ЛЕВЕЦА В ХАЗНАТА ТУРЯТ А?????
отговор Сигнализирай
24
Observer
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
Всяка седмица чета различни статии, в едните разправят че сезона ще бъде успешен в другите хотелиерите се вайкат че няма персонал и ще бъде пред провал. Истината ще се разбере на есен. Аз на щуротии отдавна не вярвам, за мен почивката на Бълг.Черноморие приключи още през 2007г. Не смятам за нужно да си късам нервите с цени, условия, тарикатщини и мърсотия когато има стотици ддруги опции.
отговор Сигнализирай
23
Хахахахахаха
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
"разчитаме на един добър сезон, но има още какво да се желае". Алчността ще ви убие! А хора намерихте ли? 27 000 служители в Бургаско появиха ли се магически :) Дано не са :)
отговор Сигнализирай
22
Кел файда
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Данъци от туризма няма
отговор Сигнализирай
21
До Ивелин Михайлов
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Като експонати за парка ли са се записали!?
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Всяка година все по-успешни сезони, само дето заплатите са смешни и въобще какви данъци плащат тези? Между другото в Англия ми рекламираха Слънчев Бряг и там цената на туроператора беше по-ниска от колкото в България за същата оферта.
отговор Сигнализирай
Новини