BGONAIR Live

На работа от Узбекистан у нас: В България е супер


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

53
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 6
Дошли да работят хората! Какво лошо има?
отговор Сигнализирай
52
Бойкот на мутрите!
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
НЕ ИСКМ *** Г ОЙ НЕРИ ДА МЕ ОБСЛУЖВАТ!!!!
отговор Сигнализирай
51
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
До Анонимен 63Уви, плащат им осигуровки, опекли са си работата изманиците. Не могат да ги пипнат документално. Не е там разковничето. Трябва да събирам подписки, да вдигнем шум, да излезем на площада. Няма да им ползвам ни услугите, ни стоките повече
отговор Сигнализирай
50
ОБИЧАЙ РОДИНАТА!
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
МРАЗИ ДЪРЖАВАТА!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
49
Ядрен вампир Z
преди 2 години
Харесвам 0 Не харесвам 8
Руския език не е ли забранен за употреба?
отговор Сигнализирай
48
МРАЗЯ БЪЛГАРИЯ
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
ДЪРЖАВАТА НА МАФИЯТА!!!!
отговор Сигнализирай
47
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 15 Не харесвам 1
До Анонимен 55Стигат им и 900 лева, защото живеят кучета и са доволни, че им хвърлят някакви пари. Само си представете за каква мизерия става дума, и за какви роби. Кой възрастен човек може да живее с още двама възрастни в една стая година, освен ако не е роб?! Възползват се от нещастието на другите, за да си купят по още една кола и още един апартамент годишно. Проклети да сте, вие и вашите семейства, че градите щастието си върху нещастието на другите!
отговор Сигнализирай
46
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 17 Не харесвам 2
Нашите мутро чорбаджии си внасят роби от чужбина, вместо да плащат нормални заплати на работещите. Нека след този рекламен клип НАП да отиде да провери дали тия бедни хора дошли тук за жълти стотинки имат договори, дали някой плаща осигуровки и пр. Какъв мислите, че е отговорът?
отговор Сигнализирай
45
ВСИЧКИ БГ Бизнеси
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
Укриват данъци и източват ДДС!!!!
отговор Сигнализирай
44
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
БГ с.еляндурите избегаха да копат у Гърция и Испания - и сега нема кой да копа у ТКЗС-то :)))
отговор Сигнализирай
Новини