IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

ЕК ни иска обяснение за "ЛГБТИ закона", на мушката е Галин Цоков


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

28
баба Пена
преди 10 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 31
Виде се колко сме умни, пак цъфнахме с уникалната си Интелигентност в световните новини. Никой нищо не кара децата ви да стават в училищата, ама понеже сте супер задръстени и си мислите че трябва закон за това и за онова, а не обръщате внимание че децата ви пушат цигари на всеки ъгъл и димят повече от комина на тец бобов дол. Цел живот ще бачкат за булгартабак и за г-н Пеевски
отговор Сигнализирай
27
Анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 36 Не харесвам 0
Ние май не сме вече Свободна държава а територия която дава обяснения на всеки който и поиска, плаща на всеки колкото поиска и има само право да прави Прайдове и да дарява оръжие на Вермахта? Аййй сиктир, не искам да съм част от тази изкълчена мракобесна система, която се гаври с нас и нашите деца. Какви правя нямат ЛГБТ-отрепките в България - имат всичко, което искат но не и ДЕЦАТА НИ! Няма да позволим Педофили да се гаврят с бъдещето ни!!!
отговор Сигнализирай
26
Радев да привикат
преди 10 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 16
В Хага да го вкарат, за колаборация с Путин...
отговор Сигнализирай
25
Анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 43 Не харесвам 0
Гледам в двора пораснали криви краставици .Жал ми е да ги хвърля , защото не са европейски , такива прави . Реших да си направя един чисто български таратор , ама не казвайте на Европа .
отговор Сигнализирай
24
Анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 2
Кирил Петков харесва това!
отговор Сигнализирай
23
Анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 51 Не харесвам 0
ЕС е търговско-икономически съюз за свободно движение на хора, капитали и стоки между страните членки. Не е политико-идееалогически съюз. Страните членки имат независимо политическо управление, законодателство, култура, образование и национални цености. Поне така е записано в договора за присъединяване
отговор Сигнализирай
22
баба Пена
преди 10 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 44
Веднага предписвам на всички дето са се натопорчили срещу лгбт по едно ббързо успокотелно че направиха да изглеждаме смешни в очите на света, замязахме на северна корея с уникално задръстените си разбирания.
отговор Сигнализирай
21
Поп Груйо
преди 10 месеца
Харесвам 30 Не харесвам 1
Ес няма да победи Христа помнете анатема
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 48
Дните на закона са преброени. Както и дните на русофилите. Нямаме място за такива в Европа, да си ходят в Масква
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 42 Не харесвам 2
Ако съм на Галин Цоков, ще тегля една майна на ЕК. С какво право искат обяснения? Да не сме престъпници?
отговор Сигнализирай
Новини