IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Министър Запрянов: Има данни, че Русия е подпомогнала ескалацията в Близкия изток


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

144
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 4
До 149. Хубаво казваш и съм съгласен че отдавна трябваше да се седне на масата за преговори. Грешиш само че от джуджето в Киев нещо зависи.
отговор Сигнализирай
143
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 1
След вътрешния идва ред на военния.
отговор Сигнализирай
142
July
преди 1 година
Харесвам 15 Не харесвам 7
Да, дори Русия е виновна за това, че пикаете на криво.
отговор Сигнализирай
141
Тратанци
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 3
Тоя къв *** е....
отговор Сигнализирай
140
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 3
До 136. Напротив т.н. ти "дъртаци" наближават да понесат най-голямата отговорност, тази пред Бога. Така че не се страхуват да кажат истината.
отговор Сигнализирай
139
Бгг
преди 1 година
Харесвам 14 Не харесвам 2
Проблемите на България са в София. Там има много мръсотия за чистене.
отговор Сигнализирай
138
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 16 Не харесвам 1
След инцидента с пилотите които загинаха този така наречен министър трябва да си подаде оставка а той има наглостта да прави заключения за които няма знания.
отговор Сигнализирай
137
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 9
Имам доста колеги на възраст. Те завиждат и на по младите им се случват лоши неща след срещи с тях. Чудим се как да се отървем от тях и от завистта им. Не им искаме комуникацията.
отговор Сигнализирай
136
Не е ли ясно?
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 2
До Коко: Коко, извинявай, но разсъждаваш като изнасилен.
отговор Сигнализирай
135
Пацифист
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 4
Няма уважаващ се човек, който би бил войник! Да знаеш, че те готвят да заколение и да седиш и да си чакаш часа е меко казано профанско.В крайна сметка умирането е финално и никакви пари не оправдават това! Вместо да се чудят как да подклаждат война, да започнат да търсят начини да я прекратят! Днешните хора не са като онези преди 50-100 години! Така че да сядат на масата за преговори! Опция 2 двете джуджета в киев и москва да бъдат екзекутирани! Не струват повече от кой да е войник та да се съобразяваме с тях!
отговор Сигнализирай
Новини