IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Още ден повече светло: Връщаме се с час назад в неделя сутрин


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

13
браво
преди 9 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 0
Браво, сутринта ще е по-светло.
отговор Сигнализирай
12
Тиквеников
преди 9 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 1
Тъпотия >> Файда никаква, само някои доволно щавят държавата.
отговор Сигнализирай
11
Петрр
преди 9 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 0
До Анонимен 2: Личи си, че за деца само си чел във фейса. Щели да се прибират по тъмно и да ги е страх. Понеже нямаш представа, не ти идва на акъла, че като станеш най-късно 6:30 сутринта, за да може децата да са на училище преди 7:20, с лятното време няма да изгрее слънце до 8 и половина. Ама ти деца нямаш и ставаш в 9 сигурно, така че кво те топли слънцето толкова рано сутринта, нали.
отговор Сигнализирай
10
Дедо
преди 9 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 1
Винаги получавам зап*ек като сменят часа . Тъкмо хвана режим и пак промяна.
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 9 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 1
Колко повече да е светло, денят се мени ежедневно, а как се отчита е отделна тема. Събуждам се в тъмно, лягам в тъмно, какво ще ми се удължи или намали с промяната на часа?
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 9 месеца
Харесвам 18 Не харесвам 3
Абе докога ще се гаврим с природата.Що за п ростотия е това смяна на времето.Върнете ни астрономическото време к елеши!
отговор Сигнализирай
7
Itso
преди 9 месеца
Харесвам 21 Не харесвам 7
Кой е казал че денонощието има 24 часа, ей на, в неделя ще бъде 25, щото някой английски диод е решил така през средновековието.
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 9 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 4
Започва адски да ми липсва лятото!
отговор Сигнализирай
5
Мен
преди 9 месеца
Харесвам 23 Не харесвам 5
Пълна извратения 8 пъти на година сменяме времето заради някакви комунистически недомислици.Това е геноцид и перверзия.животните ще ги накарате ли да станат с един час назад или напред.Направете тогава даскалото и работата да е с 1 час назад да не е 8 да е 7 часа.Хората да се прибират по светло.
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 9 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 2
Зимно време,ха хааааа....Да не е астрономическата,нормалното,а......
отговор Сигнализирай
Новини