IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Акция „Зима“ – от днес глобяват за несменени летни със зимни гуми


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

11
Анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 19 Не харесвам 4
Зимните и летните гуми са измишльотина на производители и търговци! Подкрепени от платени журналисти! Истинската каучукува гума не се влияе от сезоните!!! За съжаление вече няма такива!
отговор Сигнализирай
10
Коя е ми$$ирката?
преди 10 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 1
Ахааа,СалмонЕЛКА :) :) :) Всичко е точно :)
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 17 Не харесвам 1
*** смени си професията! Не ставаш за журналист! По -неграмотна статия скоро не бях чел!
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 30 Не харесвам 1
"Пътна полиция ще глобява от днес шофьорите, които не са сменили летните гуми на автомобилите си със зимни." - абе това журналистите сте много кухи парчета и всяка година повтаряте едни и същи простотии... В закона НЯМА вписано изискване за зимна гума, а само за дебелина на грайфер! Толкова години как пък не го вденахте не знам?!?! Друг е въпросът, че това е някакъв пропуск в закона, но той е такъв добър или лош!
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 20 Не харесвам 1
Поредната неграмотно написана статия!просто без коментар!
отговор Сигнализирай
6
дезинформатор
преди 10 месеца
Харесвам 22 Не харесвам 0
Типична дезинформационна статия :) В закона пише 4мм протектор. Такова нещо като смяна на лятна със зимна гума, няма. Само един пример. А ако гумите са всесезонни? Отделно на всички летни гуми има знак и за зимни. И още нещо. Тировете и камионите изобщ, сменят ли летни със зимни гуми? Питам авторите на тая дезинформация.
отговор Сигнализирай
5
Мечка
преди 10 месеца
Харесвам 18 Не харесвам 3
В закона пише минимум 4мм грайфер. Никъде не пише ЗИМНИ гуми. Ама милиционера не чете само слуша. И простият българин вярва на това което му кажат защото не иска да чете.
отговор Сигнализирай
4
Някой си
преди 10 месеца
Харесвам 34 Не харесвам 1
Стига сте лъгали хората с зимни или летни има закон за дълбочината на грайфера. Но не и зимни и летни гуми. Това е преценка на водача дали да ги смени или не .......?
отговор Сигнализирай
3
!
преди 10 месеца
Харесвам 41 Не харесвам 1
Няма изискване да са "зимни" гуми, а само за височина на протектор.
отговор Сигнализирай
2
Цирк
преди 10 месеца
Харесвам 25 Не харесвам 0
Колко служители на мвр и полицията са спрени и проверени при подобни акции?!Или минават с карти?!
отговор Сигнализирай
Новини