IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Борисов: Когато спечелят избори, да си предложат председател


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

9
Анонимен
преди 8 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 1
КОРИДОР! КОРИДОР!
отговор Сигнализирай
8
Баце,
преди 8 месеца
Харесвам 17 Не харесвам 5
Неможач си .Не можеш да осигуриш мнозинство за председател на НС,а искаш да си ГЕРБ сте Мандатотрошачка.
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 8 месеца
Харесвам 22 Не харесвам 6
Лицето БМБ едва сдържа сълзите.
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 8 месеца
Харесвам 22 Не харесвам 7
Нали си първа политическа сила бе? Давай бе, управлявай, какво само скимтиш по медиите? Ох, забравих, много ти се иска, ама не можеш....Все гледаш ти да си добрия, а някой друг да ти е виновен и да обира негативите....Затова са ви все по-зле изборните резултати - никой не иска да работи с теб и хората ти.
отговор Сигнализирай
5
баба мара
преди 8 месеца
Харесвам 17 Не харесвам 5
затова избори до дупка докато улучим свестни хора без петна в биографията
отговор Сигнализирай
4
Един Българин
преди 8 месеца
Харесвам 33 Не харесвам 6
Ти с какво ги спечели? С хартиени бюлетини, с надраскване на опонентите, с писане за теб на гласовете на другите партии и с купен и контролиран вот! Нямаш право изобщо да се обаждаш , ми жи турко!!! Малък човек, мразен от 95% от народа си! Няма да има НС и няма да има нищо тогава заради теб и твоята борба за власт!
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 8 месеца
Харесвам 22 Не харесвам 7
Тодор Живков го свалиха за един ден и се свърши неговата, беше ясно какво следва. Тиквето се пече на бавен огън и вече едвам издържа, кефа е голям. През цялото време управляваше чрез прокарване на политическа нестабилност, сега нестабилността му я прокарват на него и не знае утре ли ще му е края или догодина. Ще има ли Магнитски, няма ли да има. Много са въпросителните и му идва да заплаче горкото.
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 8 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 27
Ами, прав е, колкото и да не се харесва Борисов. Ама останалите завистници не го оставят ни председател да има, ни правителство да направи. А все едно той ще е пръв на всички избори, ако ще всеки месец да ги правят.
отговор Сигнализирай
1
Шуши
преди 8 месеца
Харесвам 34 Не харесвам 7
Като спечелиш 121 депутатиня тогава ша предлагаш ти, аре у Симитли
отговор Сигнализирай
Новини