BGONAIR Live

Правителството падна, защото хората се умориха


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

6
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 0
До: 2. По време на римската империя е имало още по-добър ред. Ама е било преди 20 века, когато е имало и робство. Случайно да си чел Златния телец на Илф и Петров? За времето на съветската власт? За седетосере едно време ни казваха което е угодно на пропагандата. А истината..... не я знаехме.
отговор Сигнализирай
5
Гражданин
преди 5 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 2
Какво го канят и този соц мухъл да дава мнение! И от какво толкова се измориха, та си сваляме правителствата през няколко месеца? Глyпак, а поредицата от избори и хаосът в държавата от безвремието по-добре ли е?
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 1
Кой излязъл от нафталина, и ще ми говори за държава. Да каже преди 89 как беше , и какви облаци се ползваше.
отговор Сигнализирай
3
6005910536510461
преди 5 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 0
Този тарикат изплагиатства една песен на Ст. Димитров за да се направи на композитор. Сякаш не се знаем всички че не е.
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 4
По времето на Съветския съюз имаше ред. Целият Варшавски договор беше оплетен в единна канализация. А сега стана анархия - всеки си gpucкa където му дойде.
отговор Сигнализирай
1
Япе
преди 5 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 0
И ние сме уморени от кеца ама кий ни пиъа? На нова година присъстваше на всичкк български ланали. Аман от тоз Васил. Да си гледа пенсията ибда не ни се показв.
отговор Сигнализирай
Новини