IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Божидар Димитров: Няма на кого да се извиня!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

75
Андрешко
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
Драги ми Смехурко,Пчвам наистина да се забавлявам!...Я попитай Гугъл кой е баща ти ?
отговор Сигнализирай
74
Р-5
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 5
Прав е !На някаква кабинетна пасмина ли да се извини !Дето според някои , кучето на Мадарския конник било породисто !Какви ли не глупости четох по този въпрос от тикви зелени .От зелена тиква -семе не ща!
отговор Сигнализирай
73
Калин
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
може да имал предвид траколозите мутри.. и съм склонен да го подкрепя!малко тракийски антики са изнесени!
отговор Сигнализирай
72
Андрешко
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
***,казва се Валерия също!Знай своя род!...
отговор Сигнализирай
71
Джони Уокър
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
Нищо не разбирате.Всеки втори компетентен, всеки трети импотентен.Айде да си лягате вече, казах по леглата.
отговор Сигнализирай
70
Amenhotep
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
Попитай Гугъл ако не ми вярваш ... в интерес на истината ще е по-добре и следващият път, преди да се опитваш да задаваш *** въпроси, пак да се допиташ до Гугъл. Не е срамно човек да не знае. Срамно е когато човек не знае, ама се прави на много знаещ.
отговор Сигнализирай
69
Гошо Тъпото
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 5
Прав е Божо,аман от дървени.....философи и пишман....анализатори.Приеметеистината,която винаги е......относителна,но в този случай е в полза на България.
отговор Сигнализирай
68
Иво
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Прав си, но датирането ще даде период плюс минус. А дали точно мощите от този период са на съответния светец, не може да се докаже. Виж ако се знаят наследниците, може да се опита да се събере ДНК материал и да се докаже еднозначно, но няма.
отговор Сигнализирай
67
Калин
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
Анализ.. казаха още в началото, че ще се прави!безспорно обаче мощите са на свят човек!А Валерия Фол не би следвало да дава оценки .. за арехологически открития!Не се знае да е водила разкопки някъде!Тя може да е прихванала занаята на баща си да оценява иманярски открития .. и съмнителни колекции, но те не касят християнските символи. .. и ранното средновековие!То пък човек да не направи откритие .. пишман да стане!
отговор Сигнализирай
66
Циганин
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
Най после един да си признае че е така . Евала му на човека а вие се сърдите . Като сте си такива кой ви е виновен. И на Бойко ще му изядете главата .
отговор Сигнализирай
Новини