IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Честит 9 септември, другари?!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

185
Петимата от РМС
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 8
Как не ви е срам ?! Ние загинахме, за да живеете Вие !
отговор Сигнализирай
184
Божидар (:
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 6
България ще се оправи когато и последното *** умре !!
отговор Сигнализирай
183
tulski
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 4
Ама...крайния резултат е важен ! Хитлер, яде ли бахура ? Яде го.Власовците, ядоха ли хурката ? Ядоха я.Важен е победителя !Аре у лево. Историята няма да се промени.На 9 май в 0.45 часа в столовата на инженерното училище в Карлхорст, Германия подписва " Акт за Безусловна Капитулация на всички свой въоръжени сили по суша, въздух и море "Край на мача !
отговор Сигнализирай
182
анонимен
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
аз си избрах другарката с черната прашка
отговор Сигнализирай
181
МНЕНИЕ
преди 14 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
Добри са си момичета,я си представете да бяха 4 бабета по на 75 години-с червени тениски и черни прашки!!!Пази боже-каква гледка,а?!!Щяхме да се забакнем за по един месец!!!
отговор Сигнализирай
180
пленум
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 5
" Не социализма е виновен, а неговата липса " М. С. Горбачов
отговор Сигнализирай
179
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 14 Не харесвам 6
комунистите са жалки същества, всеки ден се убеждавам в това.
отговор Сигнализирай
178
до 174
преди 14 години
Харесвам 10 Не харесвам 9
Да и затова на страната на Хитлер са се сражавали 2 млн. руснаци.И като е влязъл в Русия и е отварял църквите за богослужение (затворени преди това от болшевиките).Създал е руско правителство начело с Власов.Давал е да имат селяните частна собственост.Ама това в комунистическите учебници по история не го пишеше нали.
отговор Сигнализирай
177
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 17 Не харесвам 5
ЧЕСТИТ ДЕВЕТИ СЕПТЕМВРИ НА ВСИЧКИ, КОИТО СА РОДЕНИ НА ТОЗИ ДЕН !!! ИНАЧЕ - ГНУСНИТЕ *** ДА СИ ГЛЕДАТ РАБОТАТА! УБИЛИ СА НАД 50 000, СЛЕД КАТО СА ВЗЕЛИ ВЛАСТТА !
отговор Сигнализирай
176
справедлив
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
Малко поживя товарищ Сталин.Я колко живи съпартийци е оставил след себе си.И не успя да засели Сибир достатъчно
отговор Сигнализирай
Новини