IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Русия е "капут": Армията отстъпва, а украинските бригади очакват победа


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

498
Сводката за днес
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 14
С помощта на разузнавателни средства ЛПР-3 ВС на РФ насочиха 300 мм ракетни комплекси Смерч срещу подразделенията на ВСУ. След удара на РСЗО руснаците атакуват с танкове Т-90М "Прорив-3", унищожавайки танка Т-64БВ и бронетранспортьора YPR-765 на ВСУ.Най-сериозни загуби по време на атаката понесе 80-та бригада на ВСУ от Лвов - опитът за щурмът на Куземовка струва на това формирование 15 убити и около дузина ранени .С помощта на разузнавателни средства ЛПР-3 ВС на РФ насочиха 300 мм ракетни комплекси Смерч срещу подразделенията на ВСУ. След удара на РСЗО руснаците атакуват с танкове Т-90М "П
отговор Сигнализирай
497
Сводката за днес
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 11
След откриването на украинската бронетанкова група от безпилотния самолет "Орлан-10" между Берестов и Новоселовски (5 км от Куземовка), ВСи на РФ атакуваха противника с помощта на самоходни оръдия "Акация" с калибър 152 мм.Загубвайки един танк и един бронетранспортьор Sisu Pasi, ВСУ отстъпват, но скоро започват нова атака в района на Владимировка (30 км северно от Сватов), ​​където са открити от специалните части на руските Въздушнодесантни сили.
отговор Сигнализирай
496
Сводката за днес
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 11
Гибелта на львовските парашутисти край Сватов:На 11.11 подразделения на 92-ра мотострелкова бригада и 80-а отделна десантно-щурмова бригада на ВСУ се опитаха да атакуват позициите на ВС на РФ в района на Куземовка (25 км северозападно от Сватов). Според "Военна хроника" за пробива частите са използвали усилена бронетанкова група: три бойни машини на пехотата и три бронетранспортьора Sisu Pasi XA-180, които са били прикрити от танкове Т-64БВ и артилерия на 40-а бригада на ВСУ.
отговор Сигнализирай
495
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 14 Не харесвам 4
Да поизложиха се руснаците и то бая
отговор Сигнализирай
494
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 14 Не харесвам 7
Киев за три дни!?.. стана за посмешище пред целия свят
отговор Сигнализирай
493
МОГУЧАЯ БЕГУЧАЯ
преди 2 години
Харесвам 16 Не харесвам 11
Копае окопи в Крим....и там хаймърсите ще засвистят....Скоро
отговор Сигнализирай
492
До 598
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 11
АУУУ, колко мъ изплаши...ДРУГАРЮ ПУТИНИСТ
отговор Сигнализирай
491
РУСИЯ Е КАПУТ
преди 2 години
Харесвам 13 Не харесвам 10
Точно и ясно казано...БЕЗ КОМЕНТАР
отговор Сигнализирай
490
КОПАТ В КРИМ
преди 2 години
Харесвам 14 Не харесвам 10
Дълбоки окопи......и те няма да ги спасят от натовските оръжейни системи.....
отговор Сигнализирай
489
До 585
преди 2 години
Харесвам 11 Не харесвам 8
Важно е кво става на фронта....там яко мачкат путиновите пълчища..,.и то на тъмно, без ток.....
отговор Сигнализирай
Новини