IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Зеленски: Знам кога ще свърши войната, но не мога да ви кажа


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

188
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 14
Рано е да отписвате Русия. Все пак още не е използвала тайните си оръжия - танковете Армата и невидимият крайцер Москва, дето още плавал!
отговор Сигнализирай
187
До 242
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 7
И двете използват обаче муниции 155 мм..САЩ нямат достатъмно..
отговор Сигнализирай
186
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 11 Не харесвам 14
Германия готви нов пакет от военна помощ от 1 млрд. евро за Украйна, който ще включва зенитни системи Patriot, IRIS-T и Gepard, както и танкове и боеприпаси. Това съобщи във вторник в навечерието на 16-ата среща на контактната група по отбраната на Украйна във формат "Рамщайн" в Брюксел германският министър на отбраната Борис Писториус... Джyджето в Кремъл е поръчало още 100 хиляди черни чували за башибозука си.
отговор Сигнализирай
185
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
До Анонимен "САЩ от къде намират боеприпаси да доставят на Израел?" ------------ джапането, което се използва в осссраина и в шифутланд е тотално различно. В оссраина от американското се използва основно артилерия, пво, хаймарс и съответните установки. *** използват в момента ракети/бомби за американските платформи и леко стрелково оръжие.
отговор Сигнализирай
184
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 19 Не харесвам 4
Зеленски , ела прибери украинките от Бг , че са като биологично оръжие.....
отговор Сигнализирай
183
Никой
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 17
Сега разбрах кой разпали войната между Израел и Палестина! Рашанското джудже. По този начин отклонява военната помощ от Украйна към Израел ама едно не се е сетил, Всеки който обича кръвта накрая се дави в нея
отговор Сигнализирай
182
Види му се края
преди 2 години
Харесвам 15 Не харесвам 2
Зеленски ще виси от колесника на самолет да САЩ или от дърво в Украйна!
отговор Сигнализирай
181
ХХХ
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
Тоз *** наясно ли е че САЩ решават това ?
отговор Сигнализирай
180
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
до 234 Кравар, и като се събуди краката в легена с вода а пръстите в контакта, нали?
отговор Сигнализирай
179
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 5
последната фаза е когато украйна приеме новото си име "небесен *** " -2029та
отговор Сигнализирай
Новини