IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Великобритания разреши на Украйна удари дълбоко в Русия с техни ракети?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

221
Англичаните
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 3
дипломацията си менят - характера никога!
отговор Сигнализирай
220
Както казва Сталин
преди 1 година
Харесвам 14 Не харесвам 6
И какво е Англия? 3-4 ядрени ракети!"
отговор Сигнализирай
219
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 7
"Копейке говвняна, плюя на теб. Ще ти изкъртя зъбите, маммицата ти руска муррвенска." ........................ ........ ....спри амфета, налузвай роклята, среши брадата и отивай на работа. Стига разчита на Вазилин-мазния едър ром, да те изхранва с къртовски труд по строежите! Включи се в домакинството бе, пич!
отговор Сигнализирай
218
Русофил
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 7
Моят приятел ми лепна гъбички
отговор Сигнализирай
217
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 19 Не харесвам 9
Бесни са западните куучета. Не за Украйна. Не им трябва Украйната, дори искат повече украинци да умират, да се чисти територията за шааломите Ешкенази. Бесни са за налагането на новия световен ред, че се провали. Изгубиха хегемонията. И другите не ги слушат. Китай, Русия, Индия са самостоятелни играчи и чичо Сам не може да ги контролира. Ей затова е целия зор.
отговор Сигнализирай
216
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 6
Не е достатъчно. Никаго не е било и няма и да бъде. Украйна може да "победи" само и единствено при пълен и необратим разпад на РФ. А това може да стане само след ядрена война. Всички опити да се постигне това чрез информацонната война се провалиха. Затова ще се достави всичко на Киев, дори и *** бомба или тактически ядрени бомби, Ф16 са пригодени за тях. Мечтата на Зеленски за хиляди ядрени слънца е на път да се сбъдне. Вече сме или ние или те.
отговор Сигнализирай
215
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 3
До Анонимен 219...а ти един шпек да хапнеш...доставката е за секунди..
отговор Сигнализирай
214
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 9
Хайде всички бедни руски бачкатори посока БРИКС! Там ще работите за 120$ месечно, а в тоя прогнил запад слугувате за тридесет пъти повече, ама БРИКС е бъдещето!
отговор Сигнализирай
213
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 12
Копейке говвняна, плюя на теб. Ще ти изкъртя зъбите, маммицата ти руска муррвенска.
отговор Сигнализирай
212
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 5
До Анонимен 216 А нашите русофили кога ще пожелаят в прекрасната русия? Ти що не си там?
отговор Сигнализирай
Новини