BGONAIR Live

Фон дер Лайен за атаката в Суми: Русия беше и си остава агресор


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

3
анонимен
преди 1 година
Харесвам 26 Не харесвам 3
Наследниците на нацистите никога няма да простят, че руснаците биха като кучета техните дядовци.
отговор Сигнализирай
2
някой
преди 1 година
Харесвам 21 Не харесвам 3
УРСУЛА СИ Е УРСУС. МИС МИЛИОН. НЕ МОЖЕ ЯВНО ДА ПЕЧЕЛИ ОТ ВОЙНАТА И ЛАЕ/ЛАЙЕН/
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 1 година
Харесвам 31 Не харесвам 5
А Урсула беше и си остава некадърна никаквица от която никой от значимите световни политици не се интересува
отговор Сигнализирай
Новини