IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Русия не е толкова силна, а Украйна не е толкова слаба: Проговориха заловените китайски войници


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

63
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 2
ТИЯ ПРОДАВАХА ЧОРАПИ НА ИЛИЕНЦИ ПРЕДИ НЯКОЛКО ГОДИНИ...
отговор Сигнализирай
62
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 6
на просия ако сащ не им помагаха, до сега да е клекнала!
отговор Сигнализирай
61
Хъммм!
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 3
"Заловемите" китайски войници ми приличат на Брус Ли и на Джеки Чан. Само че са по слаби актьори. Може би, просто са в началото на кариерата си.
отговор Сигнализирай
60
дезинформатор
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 4
Всъщност, Русия е много силна. Бие се с НАТО сама. Китай не и помага военно. Корейци никой не видя. И да е имало, Ахмат взеха Суджа, не корейците. И аче рйската армия е професионална, нормално всички войници да са платени. За разлика от украинската армия, 90% пт която е бваната на улицата.
отговор Сигнализирай
59
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 2
Това е огромна територия, то не може да видите всичко жалтури, знам че им имате зъб на рашките :))
отговор Сигнализирай
58
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 2
1918. Доктрина 4-те Русии: Русия е твърде голяма и хомогенна за нашата безопасност. Бих искал да видя Сибир като отделна държава, а Европейска Русия разчленена на три части. Светът ще живее по-спокойно, ако вместо една огромна Русия има четири Русии. Автор Едуард Мандел Хаус, един от бащите на новия световен ред и съветник на президента Уилсън
отговор Сигнализирай
57
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 2
42 Киев отдавна е взет, след малко ще ти пуснат другата статия и ще църкаш опорка за "агент краснов" тоест и Вашингтон е взет ама не може да си признаеш. Соростаците загубихте. От тук нататък не само ще ви уволняват но и ще ви съдят и по затворите и то тези които оцелеете. Защото превъртате и почвате да стреляте на обществени места или да чупите електричките на мъска или там на който ви спускат все още. Но споко мъска придоби право до банковите сметки и трансфери и спонсорите ви също- в затвора.
отговор Сигнализирай
56
USA SUPER КИРО НОФ
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 3
И двамата китайски граждани разкритикуваха Русия на пресконференцията и обезсърчиха своите сънародници да се записват в нейните редици....... НАИ ДИВАЯ ПРОПАГАНДА !
отговор Сигнализирай
55
до 35
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 3
""""" ДВАМА КИТАЙСКИ ВОЙНИЦИ РОДОМ ОТ ТАЙВАН""""" ------- Точно в 10-ката!!!!
отговор Сигнализирай
54
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 5
Адолф Хитлер: Аз имам право да премахна милиони хора от нисшите раси, които се множат като червеи. Една от основните задачи на германската държава е да предотврати развитието на славянските раси, на този нискокачествен човешки материал. Те трябва да се намират на най-ниското културно равнище, тяхната задача е да обслужват нашата икономика.
отговор Сигнализирай
Новини