IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

За първи път украински F-16 свалили руски изтребител Су-35


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

55
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 1
Но не и за последен
отговор Сигнализирай
54
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 5
Значи шведски Saab 340AEW Erieye насочва ракета изстреляна от американски изтребител ,който да не се окаже че е управляван от наемник и после Украйна свалила Руски самолет ??????
отговор Сигнализирай
53
Itso
преди 4 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 4
Не без помоща на сведския СААБ. Сега разбраха ли беге kyxume kpamyни защо Ф-16 беше по-лошият избор от Грипен?
отговор Сигнализирай
52
Урусл дер Бандер
преди 4 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 3
за първи път Х-101 унищожи 5те Миража барабар с франсетата инструктори на летище Дубно...но това за жълтопаветните фитки са подробности и може да не се съобщават
отговор Сигнализирай
51
жалкари смешни
преди 4 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 10
Новата опорка на рубладжиите - новината е фейк, не е свяален Су-35, а селскостопански самолет. Не е бил управляван от руски пилот, а от една тьотка от най-близкия руски колхоз. Самолетът дори не е летял, а само е правел кръгчета около стадо руски крави. Не участвал Ф-16, руската машина не могла да се пребори с бика на стадото. Гръмнал, когато рога на добичето закачил една от колхозните бомби за борба с по-едрите пестициди. Кадрите са от една друга война, на едно друго място по едно друго време.
отговор Сигнализирай
50
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 10
Путинофили смешни сте вече с коментарите си!
отговор Сигнализирай
49
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 4
Най-накрая ще излезе, че някакъв Су е паднал в Курска област по технически причини, ама украинците още се чудят как да го свалят.
отговор Сигнализирай
48
ехххххх
преди 4 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 2
АКО ТАКА ПОМАГАШЕ ФЕНТЪЗИТО,.....ВЕЧЕ ОКРИТЕ ДА СА ВЪВ ВЛАДИВОСТОК
отговор Сигнализирай
47
Инж+
преди 4 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 12
За първи път украински F-16 свалили руски изтребител Су-35, но не и за последен!!!! Е затова ритат против въоръжаването на Бг с модерни самолети!!!!
отговор Сигнализирай
46
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 2
Нормално.По време на война падат самолети и от двете страни.Фките като цяло са по малки и по трудни мишени,но много зависи и от задкормилното устройство.
отговор Сигнализирай
Новини