IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Зеленски проведе разговор с Тръмп, обсъдили противовъздушната отбрана


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

21
анонимен
преди 27 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
Дони да му даде Сатурн 5 и да отфърча за Луната да продължи президентстването си вовеки...
отговор Сигнализирай
20
...
преди 2 часа
Харесвам 3 Не харесвам 2
Зеленски е мултимилиардер в долари, а ние?
отговор Сигнализирай
19
кокорчо
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 1
тези ракети руснаците са научиха да ги свалят във Сирия преди няколко години,няма как да ги уплашат с тези до звукови когато те имат свръх звукове но съм сигурен че американците ще си изпатят, руснаците знаят слабото им място,Куба,Венецуела и др. плачат за ,,орешник,,
отговор Сигнализирай
18
до 17
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 1
До: анонимен "Това, че гнома се четка в краката на Тръмп като кебапчийска котка вълнува само и единствено украинците." Обаче това, че другият гном със същото име се четка в краката на Си и Ким, кара вас, българските не руснаци, чак да се п0дм0кряте.
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 6 Не харесвам 1
Това, че гнома се четка в краката на Тръмп като кебапчийска котка вълнува само и единствено украинците. Не ни занимавайте с глупости.
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
Тръмп и, дай играчките на детето. Нобел за мир ще ти изпроси.
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 3 Не харесвам 1
Пак е просил украинския *** !
отговор Сигнализирай
14
До: Ром"с
преди 3 часа
Харесвам 2 Не харесвам 1
По-рано през лятото писах: Колективният запад загуби вярата в привлекателността на медийния образ на просрочения нелегитимен узурпатор Зе.
отговор Сигнализирай
13
Ехей
преди 4 часа
Харесвам 9 Не харесвам 0
Е,Русия не обръща внимание на силата на словото на този или онзи и то никога.Не обърнаха внимание и на думите на Тръмп за евентуална победа на Украйна,но го похвалиха за мирния план в Газа.С думи няма как да впечатлят първата ядрена сила способна да заличи Западна Европа за десет минути и половината САЩ.Няма с какви и да я съблазнят,така или приемат руските условия или тя ще си воюва както намери за добре.
отговор Сигнализирай
12
Ром"с
преди 4 часа
Харесвам 6 Не харесвам 2
Столтенберг(бившият шеф на НАТО) каза как Джото му каза веднъж слушайки Зеленски ..тоз е като дрън в *** ..толкова по темата ,че украйна е симпатична на Запад и Вашнгтон .просто ги използватв своите игри към Русия ..
отговор Сигнализирай
Новини