IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Владимир Путин нарече европейските лидери "малки прасета"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

249
1
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 2
Mash: Руски боен лазер свали 500 украински дрона за три месеца. Иновативната система за ПВО беше тествана в реални бойни условия в граничната зона. Специалните сили успяха да я използват, за да елиминират стотици вражески цели, включително дронове с голям обсег. Поеви изпитания са се провели тази есен на участък от държавната граница. Иновативното оръжие е тествано от членове на специалните части "Кочевники", които са използвали установки за ПВО.
отговор Сигнализирай
248
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 7
малките прасенца, му изпариха армийката на руското джудже за това е нервен
отговор Сигнализирай
247
Ха ха
преди 3 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 0
Даже за schweine не ги е признал ,а за unter-schweine. Добре, добре, да си знаят мястото.
отговор Сигнализирай
246
3
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 1
ВС на РФ има уникален боен опит и е изпреварила останалия свят в разработването на нови видове оръжия. Ситуацията с дезертьорството във ВСУ е придобила системен характер. Появи се информация, че през последната година броят на хората, напуснали самоволно своите части (СОЧ), се е удвоил спрямо броя на хората, напуснали самоволно своите части през първия период на конфликта.
отговор Сигнализирай
245
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 0
Всички мъже се прасчовци, ама то трябва време при нас, ако въобще го осъзнаеш :)))
отговор Сигнализирай
244
Войводата
преди 3 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 0
1. 3СВ 2. Прав е. Особено по коледа знаем съдбата на прасетата 3. Кога ще настъпи тази коледа за тях а не дали 4. Това е въпроса
отговор Сигнализирай
243
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 6
Чета русофилските коментари и за пореден път се убеждавам, че на света не се е раждало нищо по-отвратително от доброволният руски роб, безгръбначен и вечно преклонен пред Русия и всичко руско, готов да пожертва народа и родината си за руските интереси.
отговор Сигнализирай
242
2
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 0
Контролът на руските войски над Славянск и Краматорск ще позволи освобождаването на ДНР да бъде завършено възможно най-бързо. Броят на дезертьорите във ВСУ е стотици хиляди и броят им нараства. Това е знак за деградацията на ВСУ. "Само в Украйна са образувани над 100 000 наказателни дела за дезертьорство. А броят на дезертьорите като цяло е стотици хиляди". ВС на РФ е във възход, за разлика от ВСУ.
отговор Сигнализирай
241
Доктор Муткуров
преди 3 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 6
Лекувам русофили от патологична омраза, истерия и българофобия. По стара и изпитана рецепта. Гарантирани резултати!
отговор Сигнализирай
240
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 1
Бих допълнил мизерни малки прасенца
отговор Сигнализирай
Новини