IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

ГЕРБ обвиниха Петков в лъжа, бившият ПР на ПП побърза да се оправдае


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

94
Жокеръ
преди 2 години
Харесвам 10 Не харесвам 4
Слугите от днеса колко ли време са търсили нормален кадър и накрая за да не се види колко е надрусан са сложили снимка от телевизор под ъгъл с отражения, НО пак се вижда , че е надрусан като животн0!!! НЕ НА НАРКОМАНА В Управлението на България! Наркомана е за затвора! ПП ВЪН!!!
отговор Сигнализирай
93
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 9
Герберазките калинки се разбягаха като руснаци от мобилизация муахахахахахахахаха.
отговор Сигнализирай
92
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 12
Байдън, Зеленски, Петков - това е Източна Европа сори pyблaджии
отговор Сигнализирай
91
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Да изчистим държавата за един ден.Можем
отговор Сигнализирай
90
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
Колкото по малко прости хора има вътре толкова по-добре.Държава има нужда от ум акъл инвестиции работа
отговор Сигнализирай
89
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Да ги изгоним веднъж за винаги и да оправи м държавата мислете дами и господа мислете
отговор Сигнализирай
88
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
Шоуто тепърва предстои да изритаме *** и корупцията времето е наше съвест и човещина това е
отговор Сигнализирай
87
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
До До чистата съвест 145 - И ти си НИКОЙ , така че станахте двама !
отговор Сигнализирай
86
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
Никой не е в състояние да ме убеди че в България има политически елит ! Всеки умен и читав който знае какво е хубава и уредена държава избяга ( кой на Изток , кой на Запад ) и никога няма да се върне ! Тези , които се правят на " политици " и разиграват някакъв долнопробен театър - На нито един от тях децата му НЕ са в България или Български унивесрситет , а си устройват живота далеч с парите които мама и тате като лешояди грабят от България ! Избирате си ги и им плащайте масрафа !
отговор Сигнализирай
85
до 145
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
Май нещо не ме разбра. Ще гласувам, но не и за тези две партии. Повръща ми се от тях ще ги накажа да се съобразяват с партия, която не искат в управлението.
отговор Сигнализирай
Новини