IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Асен Василев: Представянето ни на изборите е по-слабо отколкото очаквахме


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

43
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
"Насрахте държавата и сега да се оправят следващите, много хитро." Е все едно Бойко не го направи същото. Какво остави Чекмеджето на следващите? Куп незаконни договори, които източваха парите на данъкоплатците към определени фирми. Много некачествено изпълнени строежи. Неработеща администрация, която се крепеше само на роднински и партийни връзки. Главен прокурор, който защитава партията си и не иска да си ходи.
отговор Сигнализирай
42
До 48 емо
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Герб, ДПС + Стефан Янев = 119 ***
отговор Сигнализирай
41
До 41 емо
преди 2 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Янев ще отиде по скоро към ГЕРБ и ДПС защото Киро го изгони и стават 119. Коцето няма нужда от нови избори ще го играе ПАС.
отговор Сигнализирай
40
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
До Емо /// Браво на Мадуро, как точно изчисли Герб + ДПС = 119 депутата, за да не могат да съставят правителство. И, после??? Или трябва да правят коалиция с розовия Бойкикев, или с червения Янев. Трудна работа, ама много удобна за Фигуранта. Като не се състави правителство Фигуранта ще продължава да ни Оправя, да руши Държават и да ни бута към дъното.
отговор Сигнализирай
39
Да бе да
преди 2 години
Харесвам 17 Не харесвам 3
Скоро ще прочистим България от тебе и ония с канадското гражданство.Виж историята с ИТН.
отговор Сигнализирай
38
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 17 Не харесвам 0
Догодина с вас ще стане същото като с Чалгаря, вервайте ми ...
отговор Сигнализирай
37
баба мара
преди 2 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
какво сте очаквали след като българия видя снимките на к петков и това коетополучихте е много хората които са гласували за пп са без критерии за каквото ида е било позор за българия
отговор Сигнализирай
36
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 17 Не харесвам 3
Нагли до крайност! Лорер щял преговарял с Герб само, ако покажат готовност да си сменят политическото ръководство. Добре че не предложи и да се присъединят към ПП. На въпрос как ще реагират на реципрочно предложение, отговорът зави в съвсем друга посока - да се оставели политическите разговори за политиците, като му дойде времето. Ужасни като хора, като политици - пълна нула.
отговор Сигнализирай
35
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
До Емо - Защо пропускаш Янев?
отговор Сигнализирай
34
Емо
преди 2 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
Герб ДПС БВ - 119 депутати , ПП БСП ДБ - 95 депутати..... Всичко зависи от Коцето.
отговор Сигнализирай
Новини