IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

ГЕРБ с предложение в НС да пратим съветското си въоръжение в Украйна


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

66
българин
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 10
Герберите почват да се очовечават и май им идва акъла в главите ?! Остава да пенсионират Боко и тогава вече другите с желание ще се коалират с тях !!!
отговор Сигнализирай
65
РАБОТЕЩ
преди 2 години
Харесвам 16 Не харесвам 3
Отмина времето,когато беше актуална помощта за Украйна.Сега се чудим как да се докараме пред другите.За пореден път се показа,че не можем да сме в крак с времето и затова винаги сме на опашката и ЕС гледат на нас като на аборигени.Светът се променя,д-вите вървят напред,преустройват икономики,а ние се занимаваме с Украйна и мутрата,която предизвика избори,за да бъдел морален победител.Толкова сме жалки,че не може да бъде.
отговор Сигнализирай
64
АНОНИМЕН
преди 2 години
Харесвам 30 Не харесвам 2
А защо да не изпратим ГЕРБ в Украйна?
отговор Сигнализирай
63
:)
преди 2 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
Предизборната кампания на ГЕРБ започна! Има само един проблем... Ако пратим съветското оръжие, ще останем с 2 хеликоптера и 3 лодки... гумени.
отговор Сигнализирай
62
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 4
подкрепям ГЕРБ, но наистина не бива да се месим....
отговор Сигнализирай
61
Зозо
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 13
Хохохо, копейkaджиите пpoдрискaхa кръв във форума :)))))))))))))))))))
отговор Сигнализирай
60
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
Тоя Кратункьо в средата на снимката прави ли си сметка, че с двете предложения - за предаване на оръжие на Украйна и замяна на лева с евро ГЕРБ увисва яко и може да се класира на 3-о-4-о място? Борисов,седни си на задните части и престани да се правиш на вожд на България! Това време отмина преди 1,5 години!
отговор Сигнализирай
59
баба мара
преди 2 години
Харесвам 11 Не харесвам 3
пълен неутралитет които иска да заминава за фронта в украина аз съм противвсякаква помощ това е воина сащ русия и няма защо да се бутаме междушамарите
отговор Сигнализирай
58
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 19 Не харесвам 4
Бойко мутрата за да се спаси да не влезе в затвора ще ни вкара във война
отговор Сигнализирай
57
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 13 Не харесвам 3
Тия с поредното си безумно предложение.Божеее,слез и си прибери вересиите.
отговор Сигнализирай
Новини