IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Нинова: Сглобката, наречена правителство, ни обезбългарява брутално!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

114
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 3
До Нинче - Комунистче! През 7 век п.н ера... Болг беше брат Бремов и завоюва Тракия, Македония, Далмация, даже до Бяло море и Рим. И той беше подобен на своя баша - Коледа - голям мъчител, заповяда на народа да се нарича болгари, а не както някой мислят, че от ряка Волга иде името Българи. Спиридон Иеросхимонах, 1792 г. "История во кратце о болгарском народе славенском"
отговор Сигнализирай
113
РУССКИЙ ОККУПАНТ
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 7
Ще играе гилотината и ще се търкалят еврогийски кратуни !
отговор Сигнализирай
112
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 5
А.б.е корнитоооо...синът по Българин ли е в САЩ???
отговор Сигнализирай
111
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 9
Не знам какво е казала Нинова, но знам че като го чух снощи по новините не можах да повярвам.Единственото хубаво нещо е че тези неща скоро приключват.САЩ се изтеглят от Европа или поне от тази част от Европа в която сме ние.
отговор Сигнализирай
110
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 7
До Анонимен До БЪЛГАРИН....ОТ КВО СИ "ГОРД" БЕ ПАПАГАЛ? ........... от това, че пyтлеpacите ревете на умряло :)
отговор Сигнализирай
109
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 1
До Анонимен какво е това "ермалък"? --------- българската буква ь, ако не беше бягал от часовете по БЕЛ щеше да знаеш.
отговор Сигнализирай
108
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 11
До БЪЛГАРИН....ОТ КВО СИ "ГОРД" БЕ ПАПАГАЛ?
отговор Сигнализирай
107
БЪЛГАРИН
преди 1 година
Харесвам 15 Не харесвам 10
Другаркееее нинова, нямате право да говорите от името на народа...имайки впредвид електората ви. Аз съм горд Българин живеещ в Демократична България, член на ЕС и НАТО. Вие другарко, ако не се чувствате Българка вече...к.в.о правите в Парламента и в страната МИ!!!
отговор Сигнализирай
106
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 3
А род и Отечество? ***, спрете се! Българи, събудете се!", добави тя. -------------- добре, че става дума за българския език, щото ако беше за руския направо за въстание щеше да призове тая пaтка.
отговор Сигнализирай
105
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 6
Според Lockheed Martin, американската машина за убиване разчита до голяма степен на китайските производствени възможности и компоненти на множество нива на веригата за доставки, за да се поддържа - Китай е хванал Америка за топките и една война в крайна сметка би довела до унищожаване на Пентагона и Лангли... защото управляващите неоконсерватори вероятно ще използват ядрено оръжие, от чиста злоба и гняв, когато тяхната шахматна дъска се срине и те се изправят пред Мат.
отговор Сигнализирай
Новини