IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Родители в шок, 1300 лева нужни за подготовка на ученик


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

94
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 0
Родителите трябва да имат заделени пари преди началото на учебната година иначе няма да им е лесно. Отделно и тетрадките могат да се пазаруват месеци преди началото на учебната година понеже като почне учебната година цените им се надуват понеже се знае че ще има голямо търсене.
отговор Сигнализирай
93
Соня
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 0
Слушам и чета , онези разсъждения , заонзи,първи клас при мен,години назад! Молив-0.04 лв.,гумичка-0.04 лв .,тетрадка 0.12 лв.Винаги ще помня първата Читанка - нова!То има и 1300,има и 300!Нужни за първия учебен ден!.
отговор Сигнализирай
92
Безродните политици
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 2
Настимир Ананиев се храни в стола на парламента за 3.50лв. обяда включва супа, кашкавал пане, тирамису и 8 филии хляб. Този хрантутник взема 9000 лв. а менюто на един първокласник е одобрено и ще струва 5.50 което включва сандвич, ябълка и филия лютеница след обяд. В повечето случаи родителите на първокласника едва събират 2500 лв. общо. Докога душманите на тази държава ще се хранят по добре и по евтино от бъдещето на тази държа зависи от нас. Време е да изринем .оклука!
отговор Сигнализирай
91
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 14 Не харесвам 2
здравейте офце, спите ли? догодина ще са 2,000 и пак ще спите. беее беее нищо не правите и само ревете. беее беее
отговор Сигнализирай
90
До 77
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 0
Мен, ако не си сигурен, че можеш да посрещнеш нуждите на детето си за учебната година, много ясно, че тогава ще си почиваш вкъщи. Има приоритети и в този живот човек не може да 8ма всичко. Кое не разбра?
отговор Сигнализирай
89
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 1
До Анонимен 87При разпродажбата пишат да кажем за пуловер цена от 10 лева но са останали само 2 размера - S и XL. Но и през лятато има сложени пуловери или дебели блузи на ниска цена - могат тогава да се вземат и все да се оцели размер.В по-малките класове има бои за рисуване, пастели, четки за рисуване, пергели и още допълнителни неща освен учебниците и тетрадките които увеличават сумата за подготовка.
отговор Сигнализирай
88
Славка
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 4
Е,айде свиквайте вече де!Това е промяната,това е и изтърбушена та сглобка! Денков,Денев или новия крем,май ще се окаже кьосе?Бръснат го отПосолството!Смешници до утре!
отговор Сигнализирай
87
ьаьаьаьа
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 4
Купувам му телефон и лаптоп за 1000лж и това е. Ако на учителите не им харесва, да му купят те. На мен ми трябва програмист на 20 години с 30К заплата
отговор Сигнализирай
86
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 2
Вземат се учебници втора употреба и се спестява от това много - то има много такива учебници които я са отваряни един път я не.Ако не се вземат тетрадки с бели листи то и този разход ще намалее.Дрехите на ученика могат да се вземат от голям магазин за дрехи - там често правят промоции на нови дрехи.
отговор Сигнализирай
85
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 4
Продьлжаваме промяната
отговор Сигнализирай
Новини