BGONAIR Live

Зрелостниците пишат върху "Приказка за стълбата" на Смирненски


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

37
Пич
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
A, значи са писали за политическата класа ... ясно.
отговор Сигнализирай
36
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Това стихотворение не е са онези,към които животът е щедър незаслужено,а съчуствие към бедните нещастни деца.Ама който разбира,разбира
отговор Сигнализирай
35
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
До до 27-ми, Именно, - Точно! Аз вярвам далеч повече на хора, които правят нещата с цел монетарна печалба, защото имат амбиция за ръст, защото са мотивирани от успехи! А не някакви "ох, аз да стана богат, па ще помагам на хората, ще помагаааам"! Поне аз, никгоа не съм бил със самоилюзията, че искам развитие за да помагам на случайни непознати. Не - искамо го за смеейстовот си, за себе си и за близки хора! Ако някога изглупея толкова, че да вярвам в социализъм, то ще съм като Байдън, вероятно.
отговор Сигнализирай
34
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
До Анонимен 35 - О не! Тези думи размекнаха твърдото ми и скованоот злоба сърци ... както и мозъка ми! Задължително ще гласувам за БСП!
отговор Сигнализирай
33
уточнение
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
До ИзбирателС парапети,ама в Барселона!
отговор Сигнализирай
32
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Все пак класикът Вазов е живял над 70 ,а момчето Христо за ненавършени 25г и много тежък живот е написал толкова, колкото няколко класици заедно.И днес звучат актуално думите в ст.Братчетата на Гаврош-Ти целия скован от злоба си....
отговор Сигнализирай
31
до 27-ми, Именно,
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
властта има свойството да променя хората. Всички онези, които заявяват, че "ще променят системата от вътре" имат нужда да си припомнят "Приказка за стълбата". А както се вижда, е много голяма част от драпащите за властта, отдавна са си дали всичко на дявола и електората е просто средство за постигане на целта да седнат на трона, а след това - "...боговете ми са братя..".
отговор Сигнализирай
30
Избирател
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
Хора, избирайте стълби с парапети ! Така ще ви върви гъчкането.
отговор Сигнализирай
29
Учител
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
Българските зрелостници вече знаят , че стълбите имат парапети и знаят добре за какво служат парапетите - да бъзикат съученичките си , а на Смирненски - май.на.та му !
отговор Сигнализирай
28
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Ало, грамотните, това не е стихотворение! не само младежите са неуки...
отговор Сигнализирай
Новини