Издайте детска или тийн дебитна карта на своето дете от Fibank и имате шанс да спечелите пълен годишен абонамент за онлайн образователната платформа Уча.се! В нея учениците от 1-ви до 12-и клас могат да открият видеоуроци, поднесени на разбираем и интересен за тях език.
Финансовото образование на децата е един от най-ценните уроци, които могат да получат от своите родители. Ето защо ние от Fibank разработихме за тях специални дебитни карти, подходящи за деца и тийнейджъри. Те обхващат две възрастови групи – за деца от 7 г. до 13 г. и за тийнейджъри на възраст между 14 г. и 18 г.
С тях детето има възможността самостоятелно да тегли пари на банкомат и да извършва разплащания, като в същото време родителят запазва контрол на направените разходи и избира какви лимити да определи. Също така може да получава e-mail известие за всяка авторизация с картата. Тя се издава към сметка на родителя, като той превежда желаната от него сума.
При картите за тийнейджъри (14-18 г.) Първа инвестиционна банка е разработила и възможности за определено ниво на самостоятелност. Например със съгласието на родителя сметката и картата да бъдат издадени на името на детето. Към това се добавя и възможността за пазаруване в интернет, издаване на дигитална карта за бързо и лесно пазаруване само с телефон, както и специална спестовна сметка "Smart Teen", в която детето може да спестява своите свободни средства.
До навършване на пълнолетие на детето, този тип карти и сметки са изцяло освободени от такси, както за издаване и поддръжка на карта, откриване и поддръжка на сметка, така и за извършване на разплащания и теглене на пари.
Сега с кампанията на Fibank - “Back to school”, към всичко това се прибавя и възможността 50 потребители, регистрирали детска или тийн дебитна карта на своето дете, да спечелят и пълен годишен абонамент за онлайн образователната платформа Уча.се! Всяка седмица до 31 октомври 2024 г. на случаен принцип ще бъдат определяни по пет печеливши.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новото място за многомилиардни инвестиции е точно над главите ни
Войната в Иран променя облика на световната авиация
Купувачите и строителните компании в САЩ изглеждат готови за примирие
Кадър на деня за 4 април
МВФ призова Японската централна банка да продължи да повишава лихвите
Валентин Радев: Случаят "Петрохан" е срам за службите
Питбул нахапа две деца в Бургас, съсед и полицай ги спасиха
Четири зодии ще получат съдбоносен знак от Вселената на 5 април
Нови правила за дизеловите мотори в САЩ
Захарова: Зеленски е кукла на конци на Запада и няма да си тръгне сам
ЦСКА попиля любим абонат, но не впечатли, а съдията не видя дузпа срещу „червените“
Берое - ЦСКА 0:3
Левски продава Сангаре. Ал Файха вади милиони за тарана
Томаш провали ЦСКА, а сега гледа към друг топ отбор
Край на черната серия! Гьоз-гьоз на Мъри Стоилов пак гази
Ще има ли ново уволнение? Критични дни за Христо Янев и ЦСКА
Дневен хороскоп за 5 април, неделя
Задължителни ястия за Цветница
Седмична нумерологична прогноза за 6 – 12 април
Ярко настроение в маникюра (+Снимки)
Любовен хороскоп за 6 – 12 април
„Майка на костите“ от Илария Тути
Седмичен хороскоп 6 април - 12 април 2026
Питбул нахапа две малки деца в Бургас
Спартак ще играе за бронза в турнира за Купата на България по хандбал
Илиан Илиев определи групата на Черно море за мача със Славия
Спартак (Варна) с тежка загуба от Ботев в Пловдив
Тръмп към Иран: Имате 48 часа за споразумението
Астрономи откриха трета галактика, лишена от тъмна материя
Учени откриха как да затоплим Марс само за 15 години
Астронавтите от Artemis II са изправени пред опасността от слънчева радиация
Откриха най-древния град в света, съществувал преди египетската цивилизация
Космическите центрове за данни на Илън Мъск може да се окажат провал
Алхимия в недрата на Земята: Учени откриха „кухнята“, в която се готви злато