IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

"Маркет ЛИНКС" дни преди вота за НС: ГЕРБ-СДС с 24,7%, втори са ПП-ДБ с 15,4%


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

202
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 1
Полковник Марков като лидер на партия Величие пак липсва!
отговор Сигнализирай
201
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 2
Шарлатаните с 15 % как така след като толкова разрушиха държавата не вярвам
отговор Сигнализирай
200
Бюлетина 12
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 6
Възраждане са много по-напред. Манипулациите и измамите няма да помогнат, освен ако не фалшифицират изцяло изборите
отговор Сигнализирай
199
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 2
"Заблеело ми е Агънце" - Комунистите го вкарали в ТКЗСето и то започнало да плаче и да търси "Къде е Майка му?"
отговор Сигнализирай
198
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 4
ГЛАСУВАЙТЕ МАСОВО СРЕЩУ ппдб ЗА ПАРТИИТЕ НА МИРА.
отговор Сигнализирай
197
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 1
До Гошо === Ами ето на. Примерно аз ще гласувам по моя преценка, защото съм реалист и прагматик за ГЕРБ. Ти твърдиш, че всичко е манипулация. Кажи сега честно, ако ги нямаше манипулациите и да кажем купените гласове, шмекерии и ала-бала, как според теб седи положението? 60% Възраждане, 35% за БСП, 2% за ГЕРБ, 2% за ДПС и 1% за ИТН. Нали така? Правилно съм те разбрал значи :))))))))))
отговор Сигнализирай
196
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 1
"Чака да щипне от на баба си пенсията да си плати нета и планета и завижда на хората дето могат да си позволят и искат да ходят на почивки където си искат по света." - Като видях данните от НАП, това са доста малко хора. Сега, ясно е, че борят на всички други е поне два пъти по-голям, защото данъци у нас не се плащата много-много, но пак си е мизеря. Къде са тея 220 000 българи с над 10 хил. лева доход на Горанов? Или 20 000 от тях, дето са с по милион на година? ХА!
отговор Сигнализирай
195
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 2
Айде стига сте ги лансирали тия *** на американските оръжейни корпорации... На всички е ясно че изчезват от политиката. кой избирател ще повтори зца тях като излъгаха най-вече собствените си избиратели един от които съм и аз.
отговор Сигнализирай
194
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 2
"Христо, защо обиждаш човека? Той си пише мнението" -- Щото е абна кАпейка без доводи, що. Чака да щипне от на баба си пенсията да си плати нета и планета и завижда на хората дето могат да си позволят и искат да ходят на почивки където си искат по света. *** много искат да стане като преди 89г - всички да сме еднакви в мизерията. Това обаче свърши ***
отговор Сигнализирай
193
ЧАЛГАРЯ с ИТН
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 1
НАПРАВИ СЕКЦИИТЕ НА ДПС В ТУРЦИЯ ОТ 35 НА 166
отговор Сигнализирай
Новини