BGONAIR Live

Нинова към БСП: Моля, приемете оставката ми!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

49
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Еее, що бе? Така добре се справяше с БСП!
отговор Сигнализирай
48
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Тази много нагла!!!
отговор Сигнализирай
47
Малко за политика
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Да видим сега младежкото БСП. Искаха оставката на Корнелия Нинова, но не казваха какво следва след тази оставка. Е, какво следва? Да видим. Има ли тук някой от тях да напише нещо?
отговор Сигнализирай
46
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Звучи искрено.Не харесвам ,че ни натрапиха Радев,не харесвам отношението към войната в Украйна.И все пак прогониха много овълчени представители на партията им
отговор Сигнализирай
45
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
Корнелка оставя работата недовършена, трябваше да доведе БСП под 4%
отговор Сигнализирай
44
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Е няма кой да я приеме, не останаха хора в тая партия :)
отговор Сигнализирай
43
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
0.5 процента от българите вярват, че политиците са полезни. 14.5 процента симулират, че вярват и участват в избори, защото знаят, че има доносници, и не искат да си загубят държавната заплатка и пенсийка. Статистиците, пардон стъкмистиците, умножават бройката по 2 и се радват на 30 процента ВЯРА В ИЗБИРАТЕЛНОТО ШОУ ! ДЕ ФАКТО БЪЛГАРИНЪТ Е МЪДЪР, НЕ СЛУЧАЙНО СТОЛИЦАТА НИ Е СОФИЯ. БЪЛГАРИНЪТ СЕ ЗАБАВЛЯВА С ПОЛИТИЧЕСКИТЕмаймуни от парламентарния зоопарк. 130 партии, АМИ ТЪЙ ДЕ ! ЩО КВИЧЕНЕ ПАДА !
отговор Сигнализирай
42
Банкеръ
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
БСП може да спечели избори от тук насетне ако червената армия мине Дунав отново и пак не е сигурно.Може Руснаците да им помнят номерата и да са други назначените.Таквиз социалисти милионери са си баш Капиталисти ама от най наглите.
отговор Сигнализирай
41
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
40
Какво следва
преди 2 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
"И да знаете, че вратата на крепостта ни няма да бъде разбита отвън, а ще бъде отворена отвътре". Така е. Пуснат ли Станишко в ръководството на БСП , слугинажът и към Брюксел и към Бойко е сигурен.
отговор Сигнализирай
Новини