IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Вотът към 15:00 ч.: Сините камъни водят с над 9% на Жълтите павета


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

17
Тодоров
преди 11 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 3
Това не е нормално. Цял народ от мазохисти. Напред, с висока скорост към пропастта. Който имал пари, спечелил.
отговор Сигнализирай
16
Бай Лазар
преди 11 месеца
Харесвам 27 Не харесвам 19
Има ли смисъл да се гласува, като резултатите са ясни от преди няколко месеца?! :)Кой нормален човек гласува за ПП? Направо се чудя.
отговор Сигнализирай
15
Шукаар
преди 11 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 8
Ако не гласувате, сами се отказвате от бъдещето. От 6 милиона ,гласуват 2. От тях 300 к гербери. 300 к ли ще определят съдбата на 6 милиона?
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 9
Борисов печели избори след избори.
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 26 Не харесвам 14
Кирчо и Кокорчо да си дръпнат една магистралка и да си купуват самолетните билетчета вече, крайно време е! Сбогом!
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 23 Не харесвам 5
Сините камъни не са сини, а червени и червиви. Ама щом хората си ги харесват, те ще си ги бият по главата.
отговор Сигнализирай
11
Радослав
преди 11 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 8
Как се печелят избори? Караш служебния премиер от герб да саботира машините, така принуждава хората да гласуват с тоалетна хартия, а след това подменяш вота им с костинбродска тоалетна хартия с правилната цифра и ето, Герб са първи, феномена втори, интимните партньори и те и готово. Ще има нова, стара интимна сглобка между Боко, Шиши и Кирчо.
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 23 Не харесвам 0
Какво се впрягате?Докато не се въведат глоби за неточни пробнози тия хвърляния на боб дето ги побликуват струват колкото ланския сняг.
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 20 Не харесвам 9
Ваксинираните антиваксъри ще се закрепят около 11 процента, това е равнозначно на под 3 процента от българската нация. Нормално - истинските ни възрожденци, тези, за които не Русия, а България е имала смисъл и за нея са давали живота си, са били европейци, а не азиатци. Българската нация не ще ги посрами. И днес отново този неоспорим факт ще бъде доказан.
отговор Сигнализирай
8
Ха ха ха
преди 11 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 4
Сините камъни водят със 7% на Жълтите павета - поредна лъжа 24 - 14,9 = 9,1 %
отговор Сигнализирай
Новини