BGONAIR Live

Жадни апаши свиха 50 л бира от пловдивски магазин


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

1
Мандраджия
преди 15 години
Харесвам 52 Не харесвам 4
...Бира, бира, пия всеки денСядам да запивам с касата до менКасата се свърши, ей сегаШе си купя нова, сигурен съм в т'ва ...
отговор Сигнализирай
Новини