IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Антимафиоти хванаха дрехи ментета за 800 бона


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

9
pehata
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
до 8ми !Има наистина такива билети с ранна резервация! Проучи и сам ще се убедиш, а до Варна има и за 50 лв ;) Но ако искаш днес да си купиш билет и утре да пътуваш няма как да е 50 лв., поне 200 лв. ще е ако не ме лъже паметта
отговор Сигнализирай
8
pehata
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Пламен, нека има закони и нека има, кой да ги следи, но нека и цените на марковите дрехи да бъдат по-нормални. Колко хора могат да си позволят зимни ръкавици за 300 лв. и дънки за 900 лв. Малко са! Винаги ще се намират ментета поради факта ,че има търсене и то не малко :). Въпроса е дали ментетата помагат на икономиката или не. Никой човек с възможности няма да си вземе пуловер за 40 лв имитация на "Ferre" примерно, вместо за 300 лв. Така ,че хората няма да започнат да купуват оригинал, ей така!
отговор Сигнализирай
7
Пламен
преди 14 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
Нелегални означава, че тяхната продажба противоречи на българското законодателство. Няма "Е стига де" или ще има закони в тази държава, или не!
отговор Сигнализирай
6
покана
преди 14 години
Харесвам 17 Не харесвам 0
Евала! Пратете малко полицаи и тук в Сливен. Обикалям магазините, всичко е менте, турски, китайски ***. Не мога да намеря нещо качествено. Писна ми от ментета.
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 29 Не харесвам 1
Това ,че искат да премахнат този вид стока от пазара не означава ,че утре ще отида на пазар и ще си купя пуловер за 500 лв поради факта ,че само "оригинална" стока остава по магазините. Друг е въпроса ,колко е оригинална ... Затова много хора ,които държат на тези марки, отиват в Милано(например) със самолетчето за 60 лв и си купуват на разпродажби, къде ,къде по качествени и евтини маркови дрехи ;) Питам аз, кой ще ви купува скъпите дрехи(oт минал сезон)! И кой ще ви плаща наема ? :/
отговор Сигнализирай
4
А къде?
преди 14 години
Харесвам 28 Не харесвам 1
Да почват да пишат и магазините и фирмите. Какво ги крият?В моловете ходили ли са? Защото вероятно 50% от дрехите там също са ментета.
отговор Сигнализирай
3
ивайло
преди 14 години
Харесвам 14 Не харесвам 3
евтини,ама некачествени!
отговор Сигнализирай
2
wiktor
преди 14 години
Харесвам 24 Не харесвам 3
Нищо ново. За това пазаруваме от чужбина :)
отговор Сигнализирай
1
Хелзо
преди 14 години
Харесвам 11 Не харесвам 14
Е стига де, тия акции избиха рибата.Ок нелегални ама евтини баси.То естествено че ще ги има, при тия заплати.
отговор Сигнализирай
Новини