IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Предпоследно: Условна присъда за учителката, обрала банка


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

24
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 10
Оставете жената на мира , осъдена е и ще си носи срама!"Учителката се призна за виновна и посочи, че причината да обере банката е тежкото финансово състояние на семейството й, както и заплахите, които получавала заради дългове."Трябва да разследват и осъдят тези към които има дългове!
отговор Сигнализирай
23
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 8
Браво Поле! Дръж се! Тука са простаците от ГЕРБ:) Търсят изкупителна жертва:) Сама знаеш колко хора те подкрепят:)
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 15 Не харесвам 5
Това е безумие ...Нападаш банка ,крадеш ,ако те хванат , казваш",,,,-затруднен съм материално ... " И *** СЪДИИ ТЕ ПУСКАТ... !!!Къде продават пистолетите -и аз искам така... !!!
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
19 - Абе *** ти дори не знаеш, че полицията не я е хванала и защо и е такава присъдата:) *** гербер ей:)
отговор Сигнализирай
20
Елена
преди 14 години
Харесвам 10 Не харесвам 6
Вече всеки ще се пробва да краде банки, стига да има чисто криминално досие!И тази жена учи деца и пример ще им дава!
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
До Goshko: Абе ти нормален ли си, бе пич? Не стига, че я осъждат условно, ами ти питаш защо изобщо я осъждат. Ми да вземат и се извинят от полицията, че са я хванали (след един месец). И ако си мислиш, че на учителите заплатите са най-ниски, питай пенсионерите. Или и те може би трябва да започнат да обират банки наред, а? И каква е връзката на Стависки с тая престъпничка учителката? Всеки случай си е сам за себе си и нито може нито трябва да служи за оправдание или основание за произволщина.
отговор Сигнализирай
18
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
Че той съда ако беше нормален Боко, Цвъцко, Мирославчо, Плевнелиев, Трайков и сума ти знайни и незнайни воини от крадливото герберско племе отдавна да са в панделата:)
отговор Сигнализирай
17
УУЙ
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
СУМАТА ЩЕ Я ВЪРНЕ ВЪВ ВРЕМЕТО ДАЛИ СЛЕД 50 МОЖЕ И СЛЕД 100 ГОДИНИ.НИКОГА ...
отговор Сигнализирай
16
Поля,Поля...
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
много си готина.Вдигай краче на магистралата и за два-три месеца си избила тея 20000. Там няма "условно"-всичко е "вътре"...
отговор Сигнализирай
15
888
преди 14 години
Харесвам 16 Не харесвам 3
Май трябва да се осъди съда, защото пуска доказани престъпници. Та нали сега всеки крадец ще каже - мене искате да ме вкарате в затвора за кражба на стока за 2000 лева или за откраднати от чантата на баба Станка някакви си 200 лева, а човек който краде от банката над 20000 лева го пускате. Има някакво странно срастване на престъпността със съда. Добро не чакайте, българи!
отговор Сигнализирай
Новини