IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

17-годишен загина при катастрофа в Добрич


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

43
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
предното беше до 48, не до 46
отговор Сигнализирай
42
do 46
преди 15 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
46, аз заради такива като теб минавам покрай колите не на 2-3 см, а колкото може по-далеч като очите са ми на 16. Това за което говориш го правя само при спрели коли на светофар както е по цял свят. Само дето в цивилизацията мотористите ги пазят и им правят път, когато колите така или иначе не могат да продължат. Обаче *** винаги е наопаки и ще застане така, че да ти препречи пътя - нали той не може да продължи, откъде накъде ти ще минеш.
отговор Сигнализирай
41
до 45
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 8
А аз да попитам ти знаеш ли, че НЯМАШ право да минаваш между колите по линията ? Мотористите до един сте ***, които минават между колите на сантиметри и то с много висока скорост. Неведнъж ми се е случвало да погледна и да видя , че няма никого и секунди по-късно някой такъв герой да прелети с огромна скорост. Случвало ми се е и да ме изпреварват с над 200km/h на цариградско. Бях в лява лента,а тоя самоубиец мина между мен и мантинелата ! За вас, мотористите, няма други участници в движен
отговор Сигнализирай
40
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Мдааа, случват се такива неща. Лошото е че журналята се мъчат да правят от това шоу. Един вид сеир да става. Съболезнования на близките
отговор Сигнализирай
39
Владислав
преди 15 години
Харесвам 19 Не харесвам 1
Радвайте се пичове, то се пише на вашата сметка не на моята :) От къде реши, че едно умряло дете е *** убиец не знам. Аз като съм напълно съгласен, че не трябва да се дават мотори на неправоспособни водачи! Но не и да се лепва етикета "*** убиец" на всеки моторист - има хора и хора. *** има както при мотористите, така и при автомобилистите, така и при политиците.. защо слагате под общ знаменател и се радвате на чуждата смърт... а да сетих се, комплекси и пак комплекси.
отговор Сигнализирай
38
Франкфурт
преди 15 години
Харесвам 11 Не харесвам 6
Като чета коментарите и като гледам минусите към коментара ми се убеждавам че този сайт се посещава от безмозъчни същества, само мотористите ли са ви виновни, а вие колко пъти поглеждате страничното огледало преди изпреварване? Карам мотор 1100 кубика и са ме засичали 15-20 пъти *** шофиори които като са хванали волана си мислят че няма други участници в движението освен тях, чисто самоубийство си е да управляваш МПС в България, каквито пътищата такива и шофиорите, пълни с дупки в главите
отговор Сигнализирай
37
до Владислав
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 21
Радваме се, щото сега улиците са с някакъв процентопункт по сигурни, щото един *** убиец по-малко броди по тях.
отговор Сигнализирай
36
Соня
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
Много тъжно:((( жалко за момчето!!! Но кой е виновен - дали таксиметровия водач, дали родителите, които забравяме да разговаряме с децата си в борбата си за оцеляване, дали държавата, в която колкото повече нарушаваме законите, толкова по велики се чувстваме. А ако все пак контролните органи ни хванат и ни напишат акт, защото не сме попаднали на "подходящия" се втурваме да търсим връзки за да отменят наказанието и вместо да се чувстваме виновни започваме да се чувстваме недосегаеми. А моторите, те дават адреналина на много хора. Покрай мен са "прелитали" мотори все едно съм спряла без дори да успея да ги видя, само по бръмченето съм разбирала, че ме е изпреварил мотор, а моята скорост е била 120 км в час. Та кой е виновен и защо, когато пътуваме в чужбина спазваме всички правила за движение
отговор Сигнализирай
35
do 38
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 5
Loshia, за твоя инаформация мотористите в БГ си слагат "гърмящи" ауспуси най-вече за повече сигурност срещу кретеноидните шофери като теб, които за разлика от европейските си колеги се държат абсолютно неадекватно по отношение на моторите на пътя!
отговор Сигнализирай
34
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 21 Не харесвам 1
Колко се долни всички, които си позволявате гнусни, расистки и толкова жестоки коментари. Все пак става въпрос за човек и мисля, че е по-добре да си спестите негативните коментари! Що за хора сте? :(((( Мир на праха му и стига толкова злоба. А между другото е българче,не че това има значение. Той е едно дете, а баща му почина преди години! Така че представете си каква и е на майка му в момента! :(((
отговор Сигнализирай
Новини