IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Жена загина при катастрофа във Варна


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

6
ОПЕЧАЛЕН!!!!!!!!!
преди 14 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
Да. Загиналата жена е майка на съпругата ми. В колата е бил и бащата на жена ми, който е със счупена гръдна кост и мозъчна травма. Карали са си колата, когато този УБИЕЦ и навлязъл в насрещното платно при непрекъсната линия изпреварвайки и ги е помлял. Смятам да бъде съден за убийство и да гние в затвора десетилиетия. Жена ми е с обърнат живот, сина ми и той и всички са адски зле. Човекът, УБИЕЦА е 37 годишен карал е автомобил Дачия. Това знам засега.
отговор Сигнализирай
5
варна
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
имаме вила в м-ст зеленика.стига се до нея като се отбива от главния път в дясно преди първият полегат дълъг ляв завой.отиването лесно но за да се върна обратно трябва включа в движението (главния ,единствен път) като едновременно вляза в насрещното и се престроя.хора излизам на пълна газ защото от горе идват със 100+ ,няма видимост и ако се изтътря с 30-40, в лентата най-вероятно ще послужа за трамплин на някой луд.
отговор Сигнализирай
4
до 3
преди 14 години
Харесвам 16 Не харесвам 3
Там където има камери.
отговор Сигнализирай
3
До Варненец
преди 14 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
Чи те къде не карат като луди?
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
поредният господар на пътя, отнел човешки живот.
отговор Сигнализирай
1
варненец
преди 14 години
Харесвам 20 Не харесвам 0
причините-карат като луди по пътя за ветеран и фичоза!!!!няма един катаджия когато отиват на плаж хюмнетата.обратно са слънчасали от пек.ако застанат с радар за 2 часа 330 глоби и нарушения ще има.
отговор Сигнализирай
Новини