BGONAIR Live

Мъж загина при катастрофата край Горна Малина


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

16
Zlobcho
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 4
До Хитлер,Често пътувам София - Пилзен - Берлин и навсякъде (дори в Сърбия) знаците за стеснения на пътя или преминаване в едно от насрещните платна на магистралата започват поне 1км преди замото стеснение. Докато тук масово се слагат на метри от "местата". За останалото съм напълно съгласен, в България културата ни на шофиране е много ниска, но веднъж попаднали на "чужда земя", където законите са закони и глобите са глоби, масово Българите стават повече от прилежни шофьори. :)
отговор Сигнализирай
15
минах оттам
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 12
АЕЕЕ - ТВА САМО У *** ГО ИМА !!!!!!! *** и пътищата - вие сте големи ***
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 23 Не харесвам 1
За сведение на харата които не им се налага да пътуват в това направление-ПЪТЯ Е С МНОГО ПРЕДУПРЕДИТЕЛНИ ТАБЕЛИ И ДАЖЕ СВЕТОФАРИ НА НЯКОИ СТЕСНЕНИЯ.Лошото е че се работи на много участъци ,които в последсвие се сливат ,но това дава възможност да се правят едновременно повече километри.За нас и лошите пътища и добрите са ни виновни!Бог да го прости !На живите господ да дава търпение и разум при шофиране!ПЪТЯ СТАВА МНОГО ДОБЪР-преди беше с много кръпки !
отговор Сигнализирай
13
Иван
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
Не са се разбрали кой е с предимство. Случва се много често. Обикновено по - тежкия минава първи. :-) В случая май никой не е отстъпил...
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
аууу, 4, не знаеш къде е Байлово
отговор Сигнализирай
11
до 4
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Опознай Родината ! Поне Горна Малина трябва да си чувал.
отговор Сигнализирай
10
Иво
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
веднъж днес най-сетне да сложат актуална снимка,иначе лепят квото им дойде първо от търсачката
отговор Сигнализирай
9
възМУТЕна
преди 14 години
Харесвам 11 Не харесвам 8
Така като гледам,катастрофата е станала заради нескопосано направеното стеснение на пътя....класика!!! Не знам кога ще се научат тия хора да слагат предупредителни табели преди "разкопките"...много ясно,че някой ще се претрепе.И това за жалост не е първия нито последния случай в който някой загива,защото друг не си е свършил работата като хората... пък мислете ги малко тия работи бе хора!?!?!
отговор Сигнализирай
8
Иво
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
В БГ трябва да си имаш рейс или камион с който да си ходиш на море,няма да се притесняваш дали ще оживееш
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
"Мястото на ПТП-то. Снимка: Булфото" Е то ако вярно това е мястото на ПТП-то, май не шофьорите са виновни!
отговор Сигнализирай
Новини